Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-12 και Κ-14 ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, 21/1/2020 13:22
 ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΣΤΙΣ 22-1-2020 ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΤΟ ΚΙΑΤΟ  ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ Μ.Ο. Κ-12  ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥΣ, ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥΣ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ Γ.,ΛΑΥΡΕΝΙΑΔΗΣ Ι.,ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΤ.,ΔΗΜΑΣ ΧΡ.,ΜΠΛΑΤΣΟΣ Κ.,ΤΣΑΓΔΗΣ B.   ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14 (2006-2007), 17/1/2020 12:47
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-14 ΔΕΥΤΕΡΑ  20-1-2020 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00  ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΜΠΕΛΕΡΗΣ Ε.,ΤΖΑΝΟΣ Κ.,ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΕΠ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ.,ΝΤΕΡΒΙΣΗ Μ.,ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ Κ.,ΚΑΖΑΣ Γ.,ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΝ.,ΣΟΥΛΕΛΕΣ Γ.,ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.,ΠΙΚΟΥΛΗΣ Δ.,ΜΑΥΡΑΣ Β.,ΓΚΟΛΕΜΗΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΑΘ.,ΜΠΕΛΜΠΑ Ρ.,ΚΑΡΚΑΓΚΕ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-12 (2008-2009), 17/1/2020 12:43
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-12 ΔΕΥΤΕΡΑ  20-1-2020 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:30  ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ Γ.,ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Π.,ΡΟΥΣΣΗΣ Β.,ΛΑΥΡΕΝΙΑΔΗΣ Ι.,ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΤ.,ΔΗΜΑΣ ΧΡ.,ΚΩΣΤΑΚΗΣ Γ.,ΜΠΛΑΤΣΟΣ Κ.,ΠΙΚΟΥΛΗΣ Μ.,ΤΣΑΓΔΗΣ Β.   ΠΡΩΤΕΑΣ:  ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Η.,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Σ.   ΤΟΞΟΤΗΣ:  ΓΙΩΝΝΑΣ Κ., ΛΑΧΑΝΑΣ Β.   ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ:  ΜΠΑΚ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/01/2015:00Μανούχος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Κατσώνας Χ.1-1
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.6-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ.0-3
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο18/01/2015:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.7-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/01/2015:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Δαγρέ Μ.5-1
7.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/01/2015:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.2-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΚυριακή19/01/2000:00Αναβλήθηκε
9.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/01/2011:30Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α.4-4
10.ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΥΔΡΑΣΚυριακή19/01/2014:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Κυριακίδης Χ.4-0
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Κουτσούκος Γ., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Ι.2-2
12.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/01/2015:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.6-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/01/2015:00Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π., Κουκουφιλίππου Ι.4-0
14.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/01/2011:30Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.4-3
15.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/01/2015:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
16.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.0-5
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/01/2017:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.1-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00Καπετάνιος Αθ. Π., Λέκκας Χ., Δαγρέ Μ.4-0
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/2010:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.6-2
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.2-5
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΡΥΟΠΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/01/2010:30Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΜΑΚΡΗΣ Ν.0-5
22.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΟΡΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/01/2015:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-3
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή19/01/2010:30Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.5-1
24.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή19/01/2012:30Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Ορφανός Β.4-1
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/01/2011:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/01/2010:30
27.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/2012:15Νώτης Χ.1-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/01/2011:00Νώτης Χ.2-4
29.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο18/01/2011:30
30.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/01/2012:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο18/01/2011:003-1
32.ΠΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/01/2012:003-0
33.ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/01/2011:006-2
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή19/01/2015:002-0
35.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.ΟΚυριακή19/01/2015:002-0
36.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Κυριακή19/01/2015:004-1
37.ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή19/01/2015:002-1
38.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.ΣΚυριακή19/01/2015:001-1
39.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/01/2015:000-1
40.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣΚυριακή19/01/2015:001-1

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο25/01/2015:00
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/01/2015:00
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00
5.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/01/2015:00
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/01/2015:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/01/2011:00
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή26/01/2012:00
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/01/2015:00
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/01/2015:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/01/2015:00
14.ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/2011:00
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
17.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/01/2015:00
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/01/2018:30
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/01/2015:00
20.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή26/01/2015:00
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00
22.ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
25.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/01/2015:00
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή26/01/2011:00
Β Φάση Κυπέλλου Αργολίδας
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ (Π2)ΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη22/01/2014:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.
28.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (Π3)ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη22/01/2014:30Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Π4)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη22/01/2014:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Δαγρέ Μ.
30.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 (Π1)ΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη22/01/2016:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/01/2011:00
32.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο25/01/2011:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/01/2011:00
34.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/01/2011:00
35.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο25/01/2011:00
37.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/01/2011:00
38.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή26/01/2011:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΤετάρτη22/01/2012:30
40.ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη22/01/2012:30
41.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑΤετάρτη22/01/2012:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΤετάρτη22/01/2014:00
43.ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη22/01/2014:00
44.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑΤετάρτη22/01/2014:00
5ος Όμιλος Γ Εθνικής Γυναικών
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.Κυριακή26/01/2000:00
46.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/01/2000:00
47.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚυριακή26/01/2015:00
Β Εθνική Γυναικών
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή26/01/2015:00
49.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥΚυριακή26/01/2015:00
50.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή26/01/2015:00
51.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή26/01/2015:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.ΟΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή26/01/2015:00
53.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
54.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
55.ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣΚυριακή26/01/2015:00
56.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.ΟΚυριακή26/01/2015:00
57.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΚυριακή26/01/2015:00
58.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή26/01/2015:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.