Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-12 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ, 15/11/2019 11:11
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-12 ΤΡΙΤΗ  19-11-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:30  ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ Γ.,ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Π.,ΡΟΥΣΣΗΣ Β.,ΛΑΥΡΕΝΙΑΔΗΣ Ι.,ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΤ.,ΔΗΜΑΣ ΧΡ.,ΚΩΣΤΑΚΗΣ Γ.,ΜΠΛΑΤΣΟΣ Κ.,ΠΙΚΟΥΛΗΣ Μ.,ΤΣΑΓΔΗΣ Β.   ΠΡΩΤΕΑΣ:  ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Η.,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Σ.   ΤΟΞΟΤΗΣ:  ΓΙΩΝΝΑΣ Κ., ΛΑΧΑΝΑΣ Β.   ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ:  ΜΠΑΚΟ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14, 15/11/2019 11:09
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-14 ΔΕΥΤΕΡΑ  18-11-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00  ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΜΠΕΛΕΡΗΣ Ε.,ΤΖΑΝΟΣ Κ.,ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΕΠ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ.,ΝΤΕΡΒΙΣΗ Μ.,ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ Κ.,ΚΑΖΑΣ Γ.,ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΝ.,ΣΟΥΛΕΛΕΣ Γ.,ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.,ΠΙΚΟΥΛΗΣ Δ.,ΜΑΥΡΑΣ Β.,ΓΚΟΛΕΜΗΣ Σ.,ΒΑΜΒΑΚΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΑΘ.   ΠΡΩΤΕΑ... περισσότερα...
1ο Σεμινάριο Προπονητών Αναπτυξιακών Ηλικιών, 11/11/2019 14:28
    1ο Σεμινάριο Επιμόρφωσης Προπονητών Αναπτυξιακών Ηλικιών 2019 - 2020   Η ΕΠΣ Αργολίδας σε συνεργασία με την ΕΠΟ, ανακοινώνει τη διεξαγωγή επιμορφωτικού σεμιναρίου το οποίο απευθύνεται σε διπλωματούχους προπονητές που εργάζονται σε τμήματα υποδομής αναπτυξιακών ηλικιών. Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στι... περισσότερα...


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο23/11/1915:00
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/11/1915:00
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/11/1915:00
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/11/1915:00
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/11/1911:00
9.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο23/11/1915:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/11/1915:00
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1910:00
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
13.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή24/11/1915:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο23/11/1915:00
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1911:00
17.ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
18.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
19.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1915:15
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/11/1918:00
21.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1915:00
22.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή24/11/1910:00
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00
25.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1912:15
Β Φάση Κυπέλλου Αργολίδας
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη27/11/1914:30
27.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΧΩΝΙΚΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη27/11/1914:30
28.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη27/11/1914:30
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη27/11/1914:30
30.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη27/11/1916:00
Β Εθνική Γυναικών
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή24/11/1915:00
32.ΦΕΙΔΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
33.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00
34.ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
36.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
37.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΚυριακή24/11/1915:00
38.ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.ΟΚυριακή24/11/1915:00
39.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
40.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
41.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή24/11/1915:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.