Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' Κατηγορία - 1η φάση: 1ος Όμιλος

<< 4ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 - Γ΄φάση (θέσεις 21-23)
Α' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο24/09/1116:30Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Κάτσουδας Π.7-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/09/1116:30Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/09/1116:30Κόλλιας Γ., Χριστόπουλος Α., Κρεμαστιώτης Γ.4-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/09/1116:30Τσακαγιάννης Σ., Ξιάρχος Δ., Σκιαδάς Δ.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο01/10/1116:00Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ., Χριστόπουλος Ε.1-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/10/1116:00Τσακαγιάννης Σ., Αργύρης Ι., Τσιλογιάννη Α.0-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή02/10/1116:00Κόλλιας Γ., Τσακαγιάννης Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/10/1115:00Βλάχος Χ., Χαρλάς Σ., Μελέτης Α.4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/10/1115:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/10/1116:00Μανούχος Ε., Σαμπαριώτης Ε., Αργύρης Ι.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/10/1116:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Δαρσινός Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00Μανούχος Ε., Μαντάς Ι., Φωτόπουλος Α.10-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Σαμπαριώτης Ε.0-6
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/10/1115:00Σκιαδάς Δ., Τόσκας Χ., Μανούχος Ι.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/10/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο22/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε.2-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο22/10/1116:00Σμυρλής Α., Παπούλιας Κ., Μπούκουρα Μ.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή23/10/1116:00Μακρής Α., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο29/10/1115:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/10/1116:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Σκιαδάς Δ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο29/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-6
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο05/11/1114:00Μανούχος Ε., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)4-2
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/11/1114:30Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Φωτόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)4-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Στατεράς Π.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή06/11/1115:00Ζώης Μ., Τόσκας Χ., Μποβέρος Δ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/11/1114:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.0-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00Μακρής Α., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κορολής Β., Παπούλιας Κ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00Δημάκης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Μποβέρος Δ.6-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00Ζώης Μ., Τσακαγιάννης Σ., Φωτόπουλος Α.3-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00Μανούχος Ε., Πλιάγκας Θ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο26/11/1115:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.1-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Βλάχος Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)3-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο26/11/1115:00Χαρλάς Σ., Μανούχος Ι., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τόσκας Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/12/1115:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο03/12/1115:00Σμυρλής Α., Στατεράς Π., Κάτσουδας Π.0-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο03/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.0-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/12/1115:00Ζώης Μ., Σαμπαριώτης Ε., Χριστόπουλος Ε.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00Κόλλιας Γ., Δαρσινός Δ., Φωτόπουλος Α.1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/12/1115:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Κρεμαστιώτης Γ.2-1
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Βλάχος Χ.5-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00Τσιτουρίδης Π., Θεοδώρου Α., Μπούκουρα Μ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/12/1115:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Αργύρης Ι.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο17/12/1115:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κρεμαστιώτης Γ.3-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη28/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Πρασσάς Π.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη21/12/1115:00Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α., Αργύρης Ι.0-6
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/12/1115:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Σαμπαριώτης Ε.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη21/12/1115:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Κάτσουδας Π.2-5
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη21/12/1115:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Ρόντος Α.2-1