Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/10/1418:15Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.0-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/10/1411:00Νώτης Χ., Ελεφάντης Χ., Τσιλογιάννη Α.5-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/10/1414:30Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Γκουριώτης Κ.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/10/1416:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/10/1416:00Λέκκας Χ., Στατεράς Π., Δαρσινός Γ.0-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1414:30Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1415:30Ψαθάς Δ., Ζώης Μ., Μπουγιώτης Ε.1-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κατσώνας Χ., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1420:00Σκιαδάς Δ., Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/10/1411:00Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ., Γκουριώτης Κ.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/10/1415:30Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/12/1414:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Καψούρου Ε.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο01/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.3-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00Κατσώνας Χ., Γιώτης Χ., Νίκα Π.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/11/1419:00Βλάχος Χ., Καραμάνος Α., Στατεράς Π.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/11/1413:15Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή02/11/1414:00Μανούχος Ε., Πρέσβελου Γ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/11/1415:00Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Βαρελά Β.2-2
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/11/1415:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.2-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/11/1418:00Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Γκουριώτης Κ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/11/1410:30Ψαθάς Δ., Καψούρου Ε., Λυκομήτρος Ε.5-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/11/1415:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Στατεράς Π.2-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/11/1414:00Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ., Γκουριώτης Κ.5-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/11/1411:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/11/1413:00Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α.4-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/11/1413:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Γιώτης Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/11/1416:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο22/11/1415:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν.6-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/11/1412:00Κουτσούκος Γ., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/11/1414:00Κατσώνας Χ., Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή23/11/1414:00Τσιτουρίδης Π., Μπουγιώτης Ε., Βαρελά Β.2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Τζιάβας Γ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/11/1414:00Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ., Μπουγιώτης Ε.5-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο29/11/1415:00Ψαθάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.4-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00Ψαθάς Δ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/11/1415:00Νενεκούμης Χ., Τσατσούλης Ι., Γιώτης Χ.4-4
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη17/12/1415:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Πρασσάς Π.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/12/1415:00Κατσώνας Χ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.3-4
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή07/12/1411:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή07/12/1413:00Τσατσούλης Ι., Νενεκούμης Χ., Βλάχος Χ.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/12/1414:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή07/12/1415:00Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Γιώτης Χ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο03/01/1514:00Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.3-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/01/1515:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Τζιάβας Γ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/01/1515:00Δημάκης Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Γιώτης Χ.3-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00Διαμαντόπουλος Α., Χαραλαμπόπουλος Α., Τσιώρος Φ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/01/1514:00Σκιαδάς Δ., Δαρσινός Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/01/1518:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Πρέσβελου Γ.1-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/01/1511:15Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Καψούρου Ε.0-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/01/1514:00Τσατσούλη Β., Δημάκης Χ., Σταυρόπουλος Θ.5-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/01/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γιώτης Χ., Γκουριώτης Κ.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/01/1514:00Ζώης Μ., Γιώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/01/1513:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/01/1515:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/01/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/01/1515:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο31/01/1515:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/02/1512:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-6
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή01/02/1515:00Τσατσούλη Β., Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/02/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δρούζας Α., Γκουριώτης Κ.1-3
ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο21/02/1512:30Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/02/1515:30Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Στατεράς Π.7-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/02/1510:30Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ., Λέκκας Χ.1-5
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/02/1511:30Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/02/1512:30Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ψαθάς Δ.4-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/02/1515:00Τσατσούλη Β., Καψούρου Ε., Μπούκουρα Μ.6-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/02/1514:30Μακρής Α., Μπούκουρα Μ., Μπουγιώτης Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/02/1515:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.0-5
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/02/1515:00Σκιαδάς Δ., Μανούχος Ε., Στατεράς Π.2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00Βλάχος Χ., Δημάκης Γ., Γιώτης Χ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/02/1515:30Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Νίκα Π.1-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο28/02/1514:30Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γιώτης Χ.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/02/1514:30Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.4-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/02/1515:30Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Νίκα Π.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/02/1517:30Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Βαρελά Β.0-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/03/1515:30Ζώης Μ., Καψούρου Ε., Παρασκευόπουλος Γ.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/03/1515:00Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Δημάκης Γ.1-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/03/1511:30Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπουγιώτης Ε.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/03/1511:45Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/03/1515:30Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΓΑΛΑΤΑΣάββατο21/03/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.2-4
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/03/1515:30Νώτης Χ., Γιώτης Χ., Δημάκης Γ.4-8
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30Ψαθάς Δ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/03/1515:30Τσατσούλης Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Μπουγιώτης Ε.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/03/1515:30Τσατσούλη Β., Καψούρου Ε., Τσιλογιάννη Α.1-0