Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Πρωτάθλημα ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ (γεν.2002-03)-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 2-0 | |||||
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | 4-4 | |||||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣ | 2-3 | |||||
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 0-3 α.α. |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 5-0 | |||||
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ | 2-1 | |||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 4-4 | |||||
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 4-3 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 0-2 | |||||
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | 2-3 | |||||
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 1-3 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ | 7-1 | |||||
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | 0-3 | |||||
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 0-3 α.α. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ | 2-8 | |||||
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 0-6 | |||||
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 3-1 | |||||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | 0-2 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | 7-0 | |||||
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | 0-3 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | 3-0 | |||||
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | 0-3 | |||||
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ | 3-1 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |