Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2016-1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 28/05/16 | 18:00 | Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο. | 2-0 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 28/05/16 | 18:00 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Ρόντος Α. | 0-2 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | ΑΣΤΡΟΥΣ | Σάββατο | 28/05/16 | 18:00 | Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Καιόγλου Θ. | 7-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Τετάρτη | 08/06/16 | 18:00 | Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Ταμπουρατζή Ο. | 5-6 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Τετάρτη | 08/06/16 | 18:00 | Ρούσσης Σ., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α. | 1-1 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Τετάρτη | 08/06/16 | 18:00 | Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρόντος Α. | 2-4 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | ΑΣΤΡΟΥΣ | Σάββατο | 11/06/16 | 18:00 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Ρόντος Α. | 1-2 |
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 11/06/16 | 18:00 | Καπετάνιος Αθ. Π., Λυκομήτρος Ε., Μελέτης Α. | 1-3 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 12/06/16 | 18:00 | Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Ρόντος Α. | 5-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Παρασκευή | 17/06/16 | 18:30 | Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Παπασαχόπουλος Δ. | 1-2 |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 18/06/16 | 19:00 | Λυκομήτρος Ε., Μελέτης Α., Ρόντος Α. | 6-2 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 19/06/16 | 19:00 | Ψαθάς Δ., Μαύρος Ε., Μαυρόπουλος Ι. | 4-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΡΦΕΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 25/06/16 | 19:00 | Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Μελέτης Α. | 1-6 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 26/06/16 | 19:00 | Μανούχος Ε., Παπασαχόπουλος Δ., Μελέτης Α. | 7-3 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 26/06/16 | 19:00 | Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. | 3-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Τετάρτη | 29/06/16 | 19:00 | Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ., Μελέτης Α. | 4-5 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ | ΑΣΤΡΟΥΣ | Τετάρτη | 29/06/16 | 19:00 | Κόλλιας Δ., Δημάκης Γ., Ρούσσης Σ. | 3-0 α.α. |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Τετάρτη | 29/06/16 | 19:00 | Ρόντος Α., Παπασαχόπουλος Δ., Μπατάκος Κ. | 2-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 02/07/16 | 19:00 | Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α., Μπατάκος Κ. | 7-1 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 02/07/16 | 19:00 | Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. | 7-5 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 02/07/16 | 19:00 | Μανούχος Π., Μαύρος Ε., Μαυρόπουλος Ι. | 5-3 |