Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
2η Αγωνιστική
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 15/10/17 | 12:30 | 0-0 | ||
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | 1-2 | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | 1-0 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | 2-1 |
4η Αγωνιστική
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 14:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | 1-2 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | 1-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 2-2 | |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 2-2 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 0-0 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 0-3 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 0-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | 1-1 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | 3-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | 2-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Τρίτη | 19/12/17 | 13:30 | 2-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 10/12/17 | 13:30 | 1-2 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 0-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 3-2 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 1-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | 1-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | 1-1 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | 0-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 06/01/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 07/01/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 07/01/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 07/01/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Τετάρτη | 10/01/18 | 15:00 | 3-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 13:15 | 1-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 2-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 21/01/18 | 13:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 21/01/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 21/01/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 21/01/18 | 15:00 | 1-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΘΗΡΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 12:30 | 0-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:00 | 2-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 13:00 | 2-1 | |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | 4-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | 1-4 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | 4-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | OΙΝΟΦΎΤΩΝ | Σάββατο | 17/02/18 | 12:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 17/02/18 | 12:00 | 2-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Σάββατο | 17/02/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 17/02/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 18/02/18 | 13:15 | 0-2 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | 4-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | 2-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 4-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 1-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 13:15 | 0-2 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | ΣΠΑΤΑ | Κυριακή | 11/03/18 | 15:00 | 5-1 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 2-0 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΘΗΡΑΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ | AΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | 4-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠ¶ΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΣΠΑΤΑ | Σάββατο | 24/03/18 | 15:00 | 4-1 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 1-0 | |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΡΑΦΗΝΑ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 1-3 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 2-0 | |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 3-0 α.α. |