Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο13/10/1816:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/10/1812:00Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.7-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/10/1816:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/10/1816:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1817:00Ρούσσης Σ., Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α.1-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο20/10/1816:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ.1-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/10/1816:00Τριανταφύλλου Ρ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ.0-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Λέκκας Χ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/10/1816:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Δημητρόπουλος Π.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Κουτσούκος Γ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.0-5
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/11/1814:00Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κορολής Β.3-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/11/1811:30Τριανταφύλλου Ρ., Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/11/1811:30Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δημητρόπουλος Π.6-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1815:00Θεοδώρου Α., Αντωνόπουλος Σ., Παρασκευόπουλος Γ.4-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Στατεράς Π.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο17/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τριανταφύλλου Ρ.3-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/11/1811:30Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη28/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο24/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Παπαβασιλείου Θ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/11/1811:30Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.1-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1812:30Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Νώτης Χ.1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ελεφάντης Χ.1-4
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/11/1815:30Ζώης Μ., Βαρελά Β., Αντωνόπουλος Σ.6-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Μπέγκος Α.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1811:30Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Δημάκης Γ.1-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Τσατσούλη Β., Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο22/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τούμπας Σ., Μπέγκος Α.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/12/1815:00Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/12/1811:30Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.4-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ., Κουτσούκος Ι.2-1
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Μπέγκος Α.2-0
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.0-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/12/1812:00Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.1-5
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Τούμπας Σ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.5-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/12/1815:00Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.1-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Δρούζας Χ., Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΤετάρτη23/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη23/01/1915:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α.0-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη23/01/1915:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Δημητρόπουλος Π.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/01/1915:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Καρύκη Μ.0-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/01/1915:00Ρούσσης Σ., Κυριακίδης Χ., Κουκουφιλίππου Ε.3-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1910:30Κουτσούκος Γ., Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ.6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/01/1914:00Αθανασόπουλος Β., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.2-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/01/1910:30Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.3-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή27/01/1915:003-0 α.α.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00Βλάχος Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1918:30Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ0-3 α.α.
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/02/1915:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.1-1
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1911:00Κατσώνας Χ., Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/02/1911:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/02/1913:00Τσατσούλη Β., Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/02/1911:45Θεοδώρου Α., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.3-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/02/1913:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/02/1915:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Κουτσούκος Ι.8-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/02/1915:00Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.1-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/02/1915:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.3-4
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ., Κορολής Β.1-3
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α., Ελεφάντης Χ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ3-0
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο23/02/1915:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Κουτσούκος Ι.1-5
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/03/1915:30Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή03/03/1914:30Κορολής Β., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο09/03/1915:30Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Ι., Παπαβασιλείου Θ.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο16/03/1916:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Δημητρόπουλος Π.2-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/03/1916:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.8-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/1910:30Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/1913:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν.1-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο23/03/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουκουφιλίππου Ε., Παπαβασιλείου Θ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο23/03/1916:00Σκιαδάς Δ., Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/03/1914:00Χονδρόπουλος Π., Τσολάκης Ν., Βούλγαρης Γ.
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Δημούλης Θ.