Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ-12
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Κ-14 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/10/1809:30Τσατσούλη Β.1-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/10/1809:301-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο20/10/1812:000-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο20/10/1816:007-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/10/1809:300-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥ0-4
ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/11/1811:30Κουτσούκος Ι.4-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή04/11/1811:003-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/04/1912:000-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1811:000-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΟΡΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/11/1811:003-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/11/1813:00Αποστολόπουλος Δ.6-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/11/1818:00Τσατσούλη Β.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤρίτη13/11/1820:30Τριανταφύλλου Ρ.4-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο24/11/1811:003-0 α.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο24/11/1811:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/11/1811:30Κουτσούκος Ι.4-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/11/1812:00Τσατσούλη Β.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη28/11/1816:30Τσατσούλη Β.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο01/12/1811:303-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/12/1812:003-0 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1812:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00Δρούζας Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤρίτη04/12/1820:00Τσατσούλη Β.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1810:303-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΟΡΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/12/1812:003-0 α.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο08/12/1812:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1812:003-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/12/1812:30Νώτης Χ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1811:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/12/1812:000-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο15/12/1812:003-0
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο15/12/1812:000-3
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή16/12/1814:30Δρούζας Χ.6-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1909:300-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1911:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/01/1912:003-0 α.α.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/01/1912:00Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1911:003-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/01/1910:300-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/01/1911:003-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/01/1911:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΡΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/01/1911:003-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο26/01/1912:003-0 α.α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο02/02/1911:000-3
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο02/02/1911:003-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/02/1911:000-1
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/02/1911:301-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/02/1910:003-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/02/1911:003-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο09/02/1912:003-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/02/1911:003-0
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/02/1912:000-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/02/1912:001-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/02/1911:000-3
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο16/02/1912:003-0 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/02/1912:003-0 α.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο16/02/1912:003-5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/05/1919:00Καπετάνιος Αθ. Π.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο16/03/1911:003-0
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/03/1912:300-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο16/03/1913:003-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/03/1911:001-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/03/1913:30Μαυροκορδόπουλος Ν.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/03/1911:000-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/03/1911:000-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο23/03/1912:003-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/03/1912:003-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/04/1913:00Μπέγκος Α.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/03/1912:003-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο30/03/1912:003-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/03/1912:000-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή31/03/1912:000-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο13/04/1912:004-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ3-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΣΠΕΤΣΕΣ3-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/04/1912:003-0
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο06/04/1912:300-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/05/1912:00Τσατσούλη Β.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ0-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ0-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-3
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή12/05/1912:00Τριανταφύλλου Ρ.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ0-3
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 980-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ3-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ3-0
ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-3