Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 3-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 2-1 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 2-0 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 0-0 | ||
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 1-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 0-1 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 22/09/19 | 16:30 | 1-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 0-0 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 1-0 | |
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 3-1 | ||
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 2-3 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 0-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 4-0 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 29/09/19 | 16:00 | 0-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 13:00 | 3-2 | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 2-0 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 2-0 | ||
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 1-0 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 2-1 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 0-0 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | 1-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 0-2 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 1-0 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 3-1 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 1-1 | |
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 2-1 | ||
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 2-1 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 13/10/19 | 16:00 | 0-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 1-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 3-0 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 2-1 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 1-0 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 2-3 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 2-4 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 16:00 | 0-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 2-2 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 1-1 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 27/10/19 | 15:00 | 2-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 03/11/19 | 14:00 | 0-1 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 2-3 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 0-3 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 3-2 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 1-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 0-2 | ||
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 0-1 | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 7-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 0-1 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 1-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 14:00 | 0-0 | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 1-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 0-0 | ||
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 1-0 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 2-2 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | ΒΑΡΔΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | 1-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 1-0 | ||
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 1-3 | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 0-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 3-1 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 1-3 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 4-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | 2-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 14:00 | 2-2 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 0-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 3-1 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 1-3 | |
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 0-4 | ||
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 3-0 | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 2-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 2-2 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 3-0 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 2-0 | ||
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 0-0 |
14η Αγωνιστική
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 2-0 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 7-0 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 3-2 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 1-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 4-1 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 2-1 | ||
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 1-1 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 0-1 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | 1-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 2-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 2-2 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 1-1 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 0-0 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 2-1 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 0-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 1-2 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 1-1 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 1-0 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 1-0 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 2-1 | ||
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | 2-1 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 2-0 | |
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 2-1 | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 0-1 | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 0-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 1-0 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 0-1 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 0-2 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 1-1 | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 2-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 2-1 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 0-3 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 2-0 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 2-2 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | 1-0 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | ΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 1-0 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 0-2 | ||
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 3-2 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 3-1 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 1-2 | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 3-0 |
22η Αγωνιστική
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | 2-0 | |
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | 4-1 | ||
ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο | Κυριακή | 08/03/20 | 15:00 | 5-0 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε |