Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος Όμιλος

<< Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 1ος Όμιλος
Α1 - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ-Β΄φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/09/0916:30Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/09/0916:30Αθανασιάδης Ε., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/09/0916:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-3
ΜIΔΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/09/0916:30Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο19/09/0916:30Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΥΔΡΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο19/09/0916:30Σμυρλής Α., Καραγεώργος Α., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/09/0916:30Μανούχος Π., Τόσκας Χ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)4-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/09/0916:30Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο26/09/0916:30Πλιάγκας Θ., Καντζάβελος Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο26/09/0916:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/09/0916:30Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή27/09/0916:30Τσιτουρίδης Π., Μάγουλας Γ., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)6-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/10/0916:00Ξιάρχος Δ., Μάγουλας Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-1
ΜIΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/10/0916:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Εμ. Π., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο03/10/0916:00Χρήστου Δ., Ρόντος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)0-2
ΥΔΡΑ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο03/10/0916:00Μαμμωνάς Γ., Χριστόπουλος Α., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο03/10/0916:00Ιωαννίδης Κ., Δημάκης Γ., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο03/10/0916:00Μανούχος Π., Γεωργίου Κ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/10/0916:00Ρατσιάτος Ν., Καντζάβελος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-6
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/10/0916:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/10/0916:00Χρήστου Δ., Στατεράς Π., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)5-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/10/0916:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/10/0916:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή11/10/0916:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/10/0916:00Μαμμωνάς Γ., Δημάκης Χ., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)5-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο17/10/0916:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)5-0
ΥΔΡΑ - ΜIΔΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή18/10/0916:00Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή18/10/0916:00Ιωαννίδης Κ., Μαντάς Ι., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/10/0916:00Ξιάρχος Δ., Γρυπάρη Χ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/0916:00Νενεκούμης Χ., Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/10/0916:00Κόλλιας Γ., Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-4
ΜIΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο24/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Γαλάνης Ι., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο24/10/0916:00Χρήστου Δ., Χειβιδόπουλος Β., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΓΑΛΑΤΑΣάββατο24/10/0916:00Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ., Γκολέμης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-0
ΥΔΡΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή25/10/0915:00Μανούχος Π., Ξιάρχος Δ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη28/10/0916:00Ρατσιάτος Ν., Μανούχος Ε., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο31/10/0915:00Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο31/10/0915:00Μπαλωμένος Γ., Μαμμωνάς Γ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜIΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο31/10/0915:00Κόλλιας Γ., Μάγουλας Γ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)4-2
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/10/0915:00Ιωαννίδης Κ., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/11/0915:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΑΣΙΝΗΣΤετάρτη23/12/0915:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο07/11/0915:00Χρήστου Δ., Μάγουλας Γ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)6-2
ΜIΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο07/11/0915:00Ρατσιάτος Ν., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)0-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/11/0915:00Μανούχος Π., Γεωργίου Κ., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/11/0915:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-4
ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/11/0915:00Μαμμωνάς Γ., Ψαθάς Δ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο14/11/0915:00Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)5-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/11/0915:00Νενεκούμης Χ., Καντζάβελος Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο14/11/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χρήστου Δ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)8-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/11/0915:00Σμυρλής Α., Καραγεώργος Α., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΥΔΡΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/11/0915:00Κόλλιας Γ., Γρυπάρη Χ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)5-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο21/11/0915:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/11/0915:00Χρήστου Δ., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο21/11/0915:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜIΔΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Στατεράς Π., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/11/0915:00Κόλλιας Γ., Γκολέμης Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)1-2
ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή22/11/0915:00Ζώης Μ., Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/11/0915:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/11/0915:00Αθανασιάδης Ε., Γεωργίου Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00Μπαλωμένος Γ., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)3-0
ΜIΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/11/0915:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Ζώης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)3-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/11/0915:00Δημάκης Γ., Μαύρος Ε., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο05/12/0915:00Ιωαννίδης Κ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο05/12/0915:00Δημάκης Γ., Καντζάβελος Γ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο05/12/0915:00Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/12/0915:00Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Α., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/12/0915:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΥΔΡΑΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή06/12/0915:00Μπαλωμένος Γ., Τσακαγιάννης Σ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/12/0915:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/12/0915:00Μακρής Α., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)0-8
ΜIΔΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/12/0915:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Σμυρλής Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο12/12/0915:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή13/12/0915:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊόγλου Θεόδωρος)0-5
ΥΔΡΑ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή13/12/0915:00Σμυρλής Α., Στατεράς Π., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/12/0915:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Γκολέμης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΜIΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/12/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)4-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο19/12/0915:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Νενεκούμης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/12/0915:00Αθανασιάδης Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)5-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/12/0915:00Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή20/12/0915:00Τσιτουρίδης Π., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Μάγουλας Γ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)7-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αθανασιάδης Ε., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο02/01/1015:00Μπαλωμένος Γ., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)5-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/01/1015:00Δημάκης Γ., Κορολής Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή03/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Στατεράς Π., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)1-4
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΓΑΛΑΤΑΤετάρτη10/02/1015:30Νενεκούμης Χ., Μανούχος Ε., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μάγουλας Γ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)4-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/01/1015:00Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/01/1015:00Αθανασιάδης Ε., Μανούχος Π., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)3-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/01/1015:00Κόλλιας Γ., Μαντάς Ι., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-4
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/01/1015:00Μαμμωνάς Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Αλεφραγκής Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/01/1015:00Μανούχος Π., Κορολής Β., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο16/01/1015:00Μπαλωμένος Γ., Παπούλιας Κ., Γαλάνης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜIΔΑΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο16/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατσίγιαννης Νικόλαος)1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο16/01/1015:00Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/01/1015:00Αθανασιάδης Ε., Χριστόπουλος Ε., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΥΔΡΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Πλιάγκας Θ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο23/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Αθανασιάδης Ε., Σμυρλής Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)4-0
ΜIΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/01/1015:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο23/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/01/1015:00Κόλλιας Γ., Χειβιδόπουλος Β., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-0
ΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή24/01/1015:00Μανούχος Π., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή24/01/1015:00Τζαρίμας Σ., Δημάκης Χ., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεωργίου Κ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)4-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο30/01/1015:00Μακρής Α., Πλιάγκας Θ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/01/1015:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΥΔΡΑΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή31/01/1015:00Τζαρίμας Σ., Κορολής Β., Τόσκας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)5-0
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Χαρλάς Σ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜIΔΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή31/01/1015:00Νενεκούμης Χ., Μάγουλας Γ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)5-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΣΙΝΗΣΚυριακή07/02/1015:30Μακρής Α., Ψαθάς Δ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή07/02/1015:30Μπαλωμένος Γ., Καραγεώργος Α., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)5-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/02/1015:30Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)2-2
ΜIΔΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή07/02/1015:30Κόλλιας Γ., Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)0-2
ΥΔΡΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη17/02/1015:30Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-6
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη24/02/1016:00Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/02/1015:30Μπαλωμένος Γ., Καραγεώργος Α., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-3
ΔΟΞΑ Α.Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/02/1015:30Χαρλάς Σ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)2-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο13/02/1015:30Νενεκούμης Χ., Δημάκης Χ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/02/1015:30Τσιτουρίδης Π., Γρυπάρη Χ., Τσακαγιάννης Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο13/02/1015:30Μανούχος Π., Γκολέμης Γ., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-1
ΜIΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/02/1015:30Τζαρίμας Σ., Γεωργίου Κ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/02/1015:15Κόλλιας Γ., Μάγουλας Γ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)7-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο27/02/1015:15Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)3-4
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο27/02/1015:15Μακρής Α., Δημάκης Χ., Κατσαρός Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-6
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο27/02/1015:15Μπαλωμένος Γ., Γεωργίου Κ., Χριστόπουλος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜIΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο27/02/1015:15Ξιάρχος Δ., Στατεράς Π., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)4-0
ΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο27/02/1015:15Δημάκης Γ., Πλιάγκας Θ., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)1-4