Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΕΡΕΥΝΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ & ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΓΓΡΑΦΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
97 από 517
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(1η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
22/10/23
14:00
2-4
2.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(2η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΛΙΜΝΩΝ
Σάββατο
04/11/23
15:00
3-3
3.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(3η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
11/11/23
15:00
1-1
4.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(4η αγ.)
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
19/11/23
11:00
5-0
5.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(5η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
26/11/23
11:00
7-2
6.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(6η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΕΘΑΝΑ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
03/12/23
15:00
0-1
7.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγ.)
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κυριακή
10/12/23
18:00
1-0
8.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
14/01/24
15:00
2-2
9.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
21/01/24
11:00
0-1
10.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(9η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
28/01/24
15:00
5-0
11.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(12η αγ.)
ΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΥΔΡΑΣ
Κυριακή
04/02/24
13:00
6-1
12.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
11/02/24
11:00
1-1
13.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγ.)
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Σάββατο
17/02/24
15:00
1-3
14.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(15η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
25/02/24
11:00
1-2
15.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(16η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
03/03/24
12:00
4-3
16.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(17η αγ.)
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΜΕΘΑΝΩΝ
Κυριακή
10/03/24
15:30
6-1
17.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(18η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
24/03/24
12:00
4-1
18.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(20η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
07/04/24
12:00
19.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(21η αγ.)
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Κυριακή
14/04/24
17:00
20.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(22η αγ.)
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
21/04/24
12:00
21.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΙΤΟΣ
3-0
α.α.
22.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(19η αγ.)
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.