ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2ος Όμιλος Κυπέλλου (1η φάση) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ (Α1) | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Τετάρτη | 20/09/23 | 17:00 | 0-2 παρ. |
2. | Α1 Κατηγορία (1η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-0 |
3. | Α1 Κατηγορία (2η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 2-4 |
4. | Α1 Κατηγορία (3η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:00 | 0-2 |
5. | Α1 Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 3-4 |
6. | Α1 Κατηγορία (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-0 |
7. | Α1 Κατηγορία (6η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 4-1 |
8. | Α1 Κατηγορία (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-4 |
9. | Α1 Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 3-2 |
10. | Α1 Κατηγορία (9η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-3 |
11. | Α1 Κατηγορία (10η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 5-1 |
12. | 2ος Όμιλος Κυπέλλου (2η φάση) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 0-2 |
13. | Α1 Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 5-1 |
14. | Α1 Κατηγορία (12η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 2-8 |
15. | Α1 Κατηγορία (14η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 1-2 |
16. | Α1 Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 3-1 |
17. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (1η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:30 | 0-2 |
18. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 00:00 | 2-0 |
19. | Α1 Κατηγορία (16η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 0-1 |
20. | Α1 Κατηγορία (17η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 3-0 |
21. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Δημόπουλου | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | Αναβλήθηκε |
22. | Α1 Κατηγορία (19η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 2-1 |
23. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 17:30 | 0-2 |
24. | Α1 Κατηγορία (20η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-1 |
25. | Α1 Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Ν.ΚΙΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:00 | 0-0 |
26. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (6η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 17:30 | 1-3 |
27. | Α1 Κατηγορία (21η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 1-1 |
28. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (7η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:00 | 0-2 |
29. | Α1 Κατηγορία (23η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 14:45 | 0-2 |
30. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (8η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 00:00 | 0-2 |
31. | Α1 Κατηγορία (24η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 0-1 |
32. | Α1 Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 1-2 |
33. | Α1 Κατηγορία (25η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 1-0 |
34. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (9η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 0-2 |
35. | Α1 Κατηγορία (26η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 2-4 |
36. | Α1 Κατηγορία (27η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 6-2 |
37. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (11η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | |
38. | Α1 Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
39. | Α1 Κατηγορία (30η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | |
40. | Α1 Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
41. | Α1 Κατηγορία (28η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | |||||
42. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (12η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | |||||
43. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (13η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | |||||
44. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (14η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |