Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


NDONI MARJO

Πρώτο Προηγούμενο 232 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1978
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2010746'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
373'-746'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010491'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--491'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0030551'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--184'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00301126'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--375'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010982'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--982'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10201170'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1170'-585'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10411297'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1297'-324'1297'

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00211040'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--520'1040'

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20101350'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
675'-1350'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10201530'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1530'-765'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010884'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--884'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2011-2012

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00201067'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--534'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2010-2011

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20111233'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
617'-1233'1233'


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ22-10-232-4-
2.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-11-235-127'
3.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ19-11-231-574'
4.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ26-11-233-279'
5.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ03-12-230-3Γκολ!20'
6.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ10-12-233-1Γκολ!56'
7.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.17-12-234-145'
8.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ14-01-245-278'
9.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.04-02-246-159'
10.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ07-02-244-086'
11.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ18-02-243-3Κίτρινη Κάρτα 90'
12.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ25-02-245-059'
13.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ28-02-243-1-
14.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ03-03-243-173'
15.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ10-03-243-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ13-11-224-3Κίτρινη Κάρτα 90'
17.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑ20-11-228-1-
18.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ04-12-220-552'
19.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ18-12-221-190'
20.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ04-01-231-2-
21.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ08-01-231-7-
22.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ15-01-234-319'
23.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΥΔΡΑ29-01-233-390'
24.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ12-02-232-390'
25.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ19-02-234-060'
26.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ05-03-232-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
27.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ10-10-213-090'
28.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ24-10-213-6-
29.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ31-10-210-0Κίτρινη Κάρτα 90'
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑ13-11-211-4Κίτρινη Κάρτα 90'
31.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ28-11-215-2Κίτρινη Κάρτα 56'
32.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ12-12-218-190'
33.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.30-01-227-345'
34.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ06-02-222-390'
35.Α2 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 10-12ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ12-03-223-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ20-10-193-190'
37.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ03-11-195-245'
38.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-11-191-4Κίτρινη Κάρτα 90'
39.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-191-459'
40.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ08-12-198-190'
41.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ15-12-190-490'
42.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-01-204-090'
43.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.19-01-204-090'
44.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ26-01-201-577'
45.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ02-02-204-090'
46.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ09-02-202-1Κίτρινη Κάρτα 90'
47.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ16-02-206-145'
48.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ23-02-202-090'
49.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ07-03-203-1Κίτρινη Κάρτα 90'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
50.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ14-10-181-190'
51.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-390'
52.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑ04-11-180-390'
53.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.11-11-184-490'
54.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ18-11-182-190'
55.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ25-11-180-190'
56.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ02-12-185-276'
57.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ09-12-181-3-
58.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ16-12-181-090'
59.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
60.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ03-02-193-145'
61.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ17-03-193-3Κίτρινη Κάρτα 57'
62.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ31-03-192-184'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
63.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-10-175-0-
64.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-10-171-090'
65.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-170-190'
66.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ11-11-170-190'
67.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ18-11-172-1Κίτρινη Κάρτα 90'
68.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ26-11-171-0Γκολ (με πέναλτυ)!Κίτρινη Κάρτα 90'
69.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ09-12-175-090'
70.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ21-01-183-290'
71.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-090'
72.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ11-02-183-090'
73.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ16-02-181-290'
74.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.04-03-184-290'
75.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ11-03-181-090'
76.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-03-181-190'
77.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 11-04-181-5-
78.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ15-04-184-4-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
79.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ08-10-161-590'
80.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ23-10-161-1Κίτρινη Κάρτα Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 74'
81.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-162-190'
82.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-11-162-290'
83.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-490'
84.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ27-11-162-2Κίτρινη Κάρτα 90'
85.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-2Κίτρινη Κάρτα 90'
86.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-190'
87.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-0Γκολ!90'
88.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-290'
89.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-090'
90.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-490'
91.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-190'
92.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-252'
93.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
94.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ25-10-153-090'
95.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ08-11-151-290'
96.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-190'
97.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-090'
98.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 13-12-157-190'
99.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-190'
100.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ17-01-160-7Κίτρινη Κάρτα 64'
101.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ23-01-161-0Κόκκινη Κάρτα 75'
102.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-190'
103.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ21-02-160-090'
104.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ28-02-160-390'
105.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-2Κίτρινη Κάρτα 90'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
106.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΥΔΡΑ12-10-141-190'
107.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ19-10-140-490'
108.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ02-11-142-190'
109.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ08-11-142-390'
110.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ15-11-145-2Κίτρινη Κάρτα 90'
111.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ23-11-142-1Γκολ!90'
112.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ29-11-145-090'
113.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ07-12-144-290'
114.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-190'
115.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-151-190'
116.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ17-01-151-190'
117.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ08-02-154-190'
118.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-190'
119.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ28-02-157-090'
120.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-4Γκολ (με πέναλτυ)!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
121.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ13-10-130-090'
122.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ20-10-131-2Κίτρινη Κάρτα 90'
123.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ02-11-133-090'
124.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ10-11-132-190'
125.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ17-11-133-190'
126.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ23-11-133-190'
127.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ08-12-135-0Γκολ (με πέναλτυ)!90'
128.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ14-12-135-390'
129.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-12-133-290'
130.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.12-01-140-390'
131.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ19-01-143-090'
132.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ26-01-140-390'
133.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ02-02-143-090'
134.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ15-02-142-390'
135.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ22-02-142-1Κίτρινη Κάρτα 90'
136.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ08-03-144-290'
137.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 17 - 18ΥΔΡΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ30-03-143-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
138.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ06-10-122-090'
139.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ13-10-121-190'
140.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔΡΥΟΠΗ03-11-123-190'
141.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΣΑΡΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ11-11-120-390'
142.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ17-11-123-190'
143.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ13-01-130-190'
144.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ19-01-131-590'
145.Β Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔΡΥΟΠΗ03-02-131-1Κίτρινη Κάρτα 90'
146.Κατάταξη 5-8 Β΄κατηγορίαςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ24-02-134-090'
147.Κατάταξη 5-8 Β΄κατηγορίαςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ10-03-131-074'
Αγωνιστική Περίοδος 2011-2012
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
148.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΣΠΕΤΣΕΣ09-10-111-090'
149.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΔΡΥΟΠΗ - ΥΔΡΑ16-10-113-190'
150.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑ05-11-110-490'
151.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ20-11-111-290'
152.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ27-11-111-290'
153.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΣΑΡΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ03-12-110-3Κίτρινη Κάρτα 90'
154.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ11-12-112-1Κίτρινη Κάρτα 90'
155.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ29-01-124-077'
156.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ12-02-124-190'
157.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 5ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΣΑΡΩΝΑΣ19-02-128-290'
158.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 11 - 15ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.18-03-124-190'
159.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 11 - 15ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ24-03-121-590'
Αγωνιστική Περίοδος 2010-2011
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
160.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ17-10-107-090'
161.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ24-10-102-190'
162.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑ31-10-101-490'
163.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.21-11-100-4Κόκκινη Κάρτα 62'
164.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ05-12-101-190'
165.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΥΔΡΑ19-12-101-590'
166.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ09-01-113-290'
167.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΥΔΡΑ23-01-114-090'
168.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ06-02-114-0Γκολ!90'
169.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ20-02-115-0Γκολ!90'
170.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΥΔΡΑ27-02-112-090'
171.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ20-03-112-190'
172.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ27-03-112-3Κίτρινη Κάρτα 90'
173.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΥΔΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ03-04-114-290'