Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΣΑΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ1΄ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΘΟΥΝ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΠΕΡΙΒΡΑΧΙΟΝΙΑ, 02/2/2023 14:38
 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ  ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2023 ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΘΟΥΝ ΜΕ ΜΑΥΡΑ Π... περισσότερα...
ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΩ., 02/2/2023 13:41
  Δεν θα διεξαχθούν οι αγώνες των παιδικών πρωταθλημάτων Κ-12 και Κ-14 το Σάββατο 04/02/2023 και την Κυριακή, 05/02/2023... περισσότερα...
ΑΠΙΝΙΔΩΤΕΣ, 02/2/2023 09:10
 Σας ενημερώνουμε οτι μέχρι την Δευτέρα,06/02/2023, οι ομάδες της Α2 και Β κατηγορίας θα  πρέπει να ενημερώ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/01/2315:00Θεοδώρου Α., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/01/2315:00Μανούχος Ε., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.0-1
3.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή29/01/2315:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Βλάχος Α.2-1
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.2-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/01/2311:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.0-1
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή29/01/2311:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Βασιλόπουλος Μ.6-1
7.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή29/01/2311:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.2-1
8.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή29/01/2315:00Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ., Κυμπουρόπουλος Δ.1-1
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή29/01/2315:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.0-3
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΥΔΡΑΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/2312:00Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π.3-3
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/01/2318:30Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.Διακόπηκε
Κ 14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή29/01/2310:00Κατσάνης Ι.
13.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/01/2311:30Αποστολόπουλος Δ.
Κ-16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤΟΛΟΥΤετάρτη01/02/2314:303-0
Κ14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤΟΛΟΥΤετάρτη01/02/2312:004-0
Γ Εθνική Γυναικών
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή29/01/2315:003-0 α.α.
Γ Εθνική Ανδρών
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/01/2312:001-1
18.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή29/01/2315:002-1
19.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή29/01/2315:001-2
20.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή29/01/2315:001-0
21.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή29/01/2315:002-1
22.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή29/01/2315:002-0
23.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή29/01/2315:002-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/02/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Κοτσοβός Κ.
2.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο04/02/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/02/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ.
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή05/02/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Θεοδώρου Α.
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή05/02/2315:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
18η αγωνιστική
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
10.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη08/02/2315:00
11.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
12.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη08/02/2315:00
13.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
14.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΤΟΛΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
16.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή05/02/2311:00Αναβλήθηκε
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/02/2311:00Αναβλήθηκε
18.Α.Γ.Ο.Ν. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/02/2315:00Αναβλήθηκε
19.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή05/02/2315:00Αναβλήθηκε
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
21.ΥΔΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΥΔΡΑΣΚυριακή05/02/2312:00Αναβλήθηκε
22.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Αναβλήθηκε
23.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Αναβλήθηκε
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
25.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο04/02/2315:00Αναβλήθηκε
26.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/02/2315:30Αναβλήθηκε
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/02/2318:15Αναβλήθηκε
28.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/2311:30Αναβλήθηκε
29.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:15Αναβλήθηκε
Β Εθνική Γυναικών
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή05/02/2315:00
31.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/2315:00
32.ΦΕΙΔΩΝ - ΑΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00
33.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή05/02/2315:00
Γ Εθνική Ανδρών
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΣάββατο04/02/2315:00
35.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο04/02/2315:00
36.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο04/02/2315:00
37.ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Σάββατο04/02/2315:00
38.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΣάββατο04/02/2315:00
39.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/2315:00
40.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Σάββατο04/02/2315:00
13η αγωνιστική
41.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Τετάρτη08/02/2315:00
42.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη08/02/2315:00
43.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Τετάρτη08/02/2315:00
44.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΤετάρτη08/02/2315:00
45.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΤετάρτη08/02/2315:00
46.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Τετάρτη08/02/2315:00
47.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.