Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 2908 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1987
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000180'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000016'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000214'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000251'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000118'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000559'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010681'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--681'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000513'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
513'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ31-03-241-590'
2.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ21-04-247-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
3.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑ20-11-228-116'
4.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑ04-12-220-5-
5.2ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ18-12-221-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ10-10-213-0-
7.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ24-10-213-677'
8.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ31-10-210-090'
9.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ12-12-218-122'
10.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.30-01-227-3-
11.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ06-02-222-325'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ20-10-193-1-
13.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ03-11-195-2-
14.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-11-191-42'
15.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-191-4-
16.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ24-11-193-42'
17.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ08-12-198-1-
18.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ15-12-190-490'
19.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ12-01-204-0-
20.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.19-01-204-0-
21.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ26-01-201-5-
22.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ02-02-204-0-
23.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ09-02-202-1-
24.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ16-02-206-159'
25.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ23-02-202-08'
26.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ07-03-203-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
27.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ14-10-181-1-
28.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-3-
29.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑ04-11-180-3-
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ18-11-182-1-
31.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ25-11-180-11'
32.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ02-12-185-23'
33.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ16-12-181-0-
34.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
35.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ03-02-193-1-
36.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ14-04-191-424'
37.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΥΔΡΑ21-04-195-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-10-175-016'
39.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-10-171-0-
40.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-170-190'
41.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ18-11-172-190'
42.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ26-11-171-0-
43.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ30-12-174-1-
44.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ21-01-183-290'
45.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-0-
46.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ11-02-183-0-
47.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ16-02-181-2-
48.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ25-02-183-290'
49.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.04-03-184-23'
50.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ11-03-181-0-
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-03-181-190'
52.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 11-04-181-5-
53.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ15-04-184-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
54.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ08-10-161-5-
55.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-222'
56.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ23-10-161-163'
57.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-236'
58.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-162-190'
59.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-11-162-2Κίτρινη Κάρτα 90'
60.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-490'
61.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-190'
62.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-0-
63.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-2-
64.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-1-
65.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-220'
66.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
67.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ30-04-171-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
68.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-3-
69.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ08-11-151-2-
70.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-15'
71.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-0-
72.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-2-
73.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-1-
74.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ23-01-161-0-
75.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-160'
76.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ21-02-160-0-
77.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ28-02-160-320'
78.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ05-03-164-190'
79.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-231'
80.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ27-03-164-090'
81.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ17-04-161-231'
82.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ24-04-160-190'
83.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ08-05-161-231'
84.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ15-05-167-1Γκολ!65'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
85.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ08-12-135-0-
86.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-12-133-2-
87.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ19-01-143-0-
88.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 17 - 18ΥΔΡΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ30-03-143-3-