Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
ΟΠΑΠ - Good League
Σαλεσιώτης-Παπαβασιλείου ΧΩΡΟΙ
Μαντζούνης Σ. & ΣΙΑ Ο.Ε.
Forza Sportswear
Δεσμοί Αίματος
Panorama in Tolo
Mastos
Golden Beach Tolo

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


1964-2014: 50 ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΔΡΑΣΗΣ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΓΙΑΤΡΟΙ-ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ, 21/10/2014 18:35
    Ανακοινώνεται ότι, σύμφωνα με τη συμπληρωματική προκήρυξη 2014-15, η παρουσία γιατρού ή φυσιοθεραπευτή ή νοσηλευτή ή διασώστη στους ποδοσφαιρικούς αγώνες είναι υποχρεωτική. Κατόπιν τούτου όσα σωματεία της ΕΠΣ Αργολίδας αδυνατούν να εξασφαλίσουν έναν εξ αυτών μπορούν να απευθύνονται στους παρακάτω γιατρούς, φυσι... περισσότερα...
ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ, 21/10/2014 17:22
             Σχετικά με τις καταστάσεις υγείας γίνεται γνωστό ότι ισχύει ακόμη η υποχρέωση  των συλλόγων να τις στέλνουν για θεώρηση στην ΕΠΣΑ εντός είκοσι τεσσάρων (24) ωρών από της ιατρικής θεωρήσεως και οπωσδήποτε πριν από την έναρξη του αγώνα.... περισσότερα...
Kλήση Μ.Ο., 21/10/2014 11:52
  Για το παιχνίδι της Τετάρτης 22/10/14 με την ΕΠΣ Λακωνίας εκτός έδρας καλούνται οι εξής ποδοσφαιριστές:         Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ    Διδασκάλου Μιχ., Μπόμπος Οδ., Μούγιος Κ., Νταντής Παρ., Καζολιάς Παν. (Τοξότη)    Μπακατσέλος Αγ., Καρατζούλης Γ., Ξιάρχος Θ. Μπλάτσος Γ., Αλεξανδρόπουλος Αντ (Αριστέα)    Μικρός Γ., Σουμπαμ Π. (Τροιζηνιακού)  ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/10/1416:00Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/10/1416:00Καπετάνιος Π., Καραγεώργος Α., Κατσώνας Χ. (Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)1-2
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/10/1416:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής: ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/10/1416:05Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Σταυρόπουλος Θ.1-3
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ιωαννίδης Κ., Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ.0-4
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/10/1416:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))1-1
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δρούζας Α.6-0
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσατσούλης Ι.6-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/10/1416:00Λέκκας Χ., Στατεράς Γ., Δαρσινός Γ.0-3
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1414:30Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.0-4
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1415:30Ψαθάς Δ., Ζώης Μ., Μπουγιώτης Ε.1-0
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Καπετάνιος Π., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)1-4
13.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1416:00Κατσώνας Χ., Καραγεώργος Α., Μελέτης Α.1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1411:30Καραγεώργος Α., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π.0-2
15.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Σταυρόπουλος Θ., Χαρλάς Σ.1-0
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00Θεοδώρου Α., Βαρελά Β., Καραμάνος Α.
17.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1418:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Καψούρου Ε.2-1
18.Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1418:00Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.1-4
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/1411:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Καραμάνος Α.3-0
20.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1411:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Μπουγιώτης Ε.2-2
21.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00Πρασσάς Π., Καπετάνιος Α. Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/10/1416:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Λυκομήτρος Ε.1-3
23.ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΠ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/10/1411:00Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Στατεράς Γ.5-1
24.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/10/1416:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Νίκα Π.1-3
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:002-0
26.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:001-0
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1413:001-3
28.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη22/10/1413:001-0
Γ΄Εθνική ερασιτεχνική
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή19/10/1416:001-1
30.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - Α.Ο ΚΥΜΗΣΚυριακή19/10/1416:003-0 α.α.
31.ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή19/10/1416:000-1
32.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/1416:000-0
33.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή19/10/1416:000-0
34.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή19/10/1416:002-1
35.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΚυριακή19/10/1416:000-0
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή19/10/1416:000-2
37.ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή19/10/1418:002-1
38.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΛΙΜΟΣΤετάρτη22/10/1400:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/10/1416:00
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00
4.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/10/1415:00
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/10/1415:00
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/10/1415:00
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00
8.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή26/10/1415:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1420:00
10.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/10/1411:00
11.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/10/1415:30
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1415:00
14.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/10/1416:00
15.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1411:00
16.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00
17.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΥΚΗΝΩΝΣάββατο25/10/1416:00
19.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο25/10/1416:00
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1411:00
21.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΓΥΜΝΟΥΚυριακή26/10/1415:00
22.ΑΡΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/10/1415:00
ΚΥΠΕΛΛΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΜΑΝΩΛΑΔΑΣΚυριακή26/10/1411:00
24.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή26/10/1414:30
25.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΛουτρακίουΚυριακή26/10/1414:30
26.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/10/1414:30
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΕ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟΤρίτη28/10/1400:00
28.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤρίτη28/10/1400:00
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΧΑΝΙΑ - ΑΕΚΠαρασκευή24/10/1418:00
30.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο25/10/1416:00
31.ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣάββατο25/10/1416:00
32.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΣΣάββατο25/10/1417:00
33.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚυριακή26/10/1415:00
34.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔευτέρα27/10/1416:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.