Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Δεσμοί Αίματος
Μαντζούνης Σ. & ΣΙΑ Ο.Ε.
Forza Sportswear
Golden Beach Tolo
Panorama in Tolo
Mastos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Τελικη φαση πρωταθληματος κατηγοριας ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2015-2016, 29/6/2016 10:33
    οργανωση: ε.π.σ.αργολιδασ  συνδιοργανωση: δημοσ ναυπλιου, τοξοτησ, αστερασ δρεπανιακοσ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  μετά την  ολοκλήρωση των αγώνων  της Α΄ΦΑΣΗΣ  του πρωταθλήματος κατηγορίας ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ(γεννηθέντες 2005 και μετά) και τη βαθμολογική κατάταξη των ομάδων, οι παρακάτω αναφερόμενες ομάδες  καλούνται να ... περισσότερα...
Η τελική φάση Παμπαίδων στις 4 Ιουλίου 2016, 20/6/2016 20:42
 H Oργανωτική Επιτροπή Παιδικών Πρωταθλημάτων, ενημερώνει οτι η τελική φάση κατηγορίας ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΒ (2005-2006) θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 4 Ιουλίου 2016, στο γήπεδο Δρεπάνου απο 5.30 έως 9.30 μ.μ. σύμφωνα με οσα προβλέπονται στην σχετική προκήρυξη.  Στο πλαίσιο αυτό, επισημαίνεται στις συμμετέχουσες ομάδες ότι ΟΛΟΙ οι αγώνες της πρώτ... περισσότερα...
Εξετάσεις των νέων διαιτητών 4ης και 3ης κατηγορίας, 18/6/2016 18:40
 Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ημερομηνίες και οι προϋποθέσεις συμμετοχής των εξετάσεων των νέων διαιτητών 4ης κατηγορίας, των βοηθών διαιτητών 3ης κατηγορίας και των νέων υποψήφιων νέων γυναικών διαιτητών αγ.περιόδου 2016-17.Οι αιτήσεις με τα απαραίτητα δικαιολογητικά πρέπει να υποβληθούν από 4/7/2016-8/7/2016.Περισσότερες πληροφο... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2016-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/06/1619:00Μανούχος Ε., Παπασαχόπουλος Δ., Μελέτης Α.7-3
2.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/06/1619:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
6η αγωνιστική
3.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη29/06/1619:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ., Μελέτης Α.4-5
4.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΣΤΡΟΥΣΤετάρτη29/06/1619:00Κόλλιας Δ., Δημάκης (νέος) Γ., Ρούσσης Σ.3-0 α.α.
5.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη29/06/1619:00Ρόντος Α., Παπασαχόπουλος Δ., Μπατάκος Κ.2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2016-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΙΟΥΝΗΣ "88 - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΡΕΠΑΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/06/1619:00Ψαθάς Δ., Κόλλιας Δ., Ρόντος Α.4-3
6η αγωνιστική
7.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ - ΑΡΙΖΟΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη29/06/1619:00Γκουριώτης Κ., Μαύρος Ε., Μαυρόπουλος Ι.3-0 α.α.
8.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη29/06/1619:00Μανούχος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2016-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/07/1619:00
2.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ Β.ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/07/1619:00
3.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/07/1619:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2016-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΠαρασκευή01/07/1619:00Ρόντος Α., Δαγρέ Μ., Μπατάκος Κ.
7η αγωνιστική
5.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/07/1619:00
6.ΑΡΙΖΟΝΑ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΔευτέρα04/07/1619:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.