Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αργοναύτης - ΑΟ Ατλαντίς Ανθούσας στο κύπελλο, 28/3/2017 13:46
 Με την ομάδα της ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής ΑΟ Ατλαντίς Ανθούσας κληρώθηκε ο κυπελλούχος Αργολίδας Αργοναύτης. Η ομάδα της ΕΠΣΑΝΑ βρίσκεται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα στο πρωτάθλημα, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι πέρσι αγωνιζόταν στη Β κατηγορία. Έχει τη 3ή καλύτερη επίθεση και τη 2η καλύτερη άμυνα στο πρωτάθλημ... περισσότερα...
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ στις 26-3-2017, 24/3/2017 14:40
      Στις 26-3-2017 λόγω της  εφαρμογής της θερινής ώρας θα πρέπει οι δείκτες των ρολογιών να μετακινηθούν μία ώρα μπροστά.(από 03:00 στις 04:00)... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 20 και 21/3/2017, 17/3/2017 18:55
      Από τον ενωσιακό προπονητή κ. Κων/νο Νεφρό ανακοινώνεται  το πρόγραμμα προπονήσεων:  ΔΕΥΤΕΡΑ:20-3-2017,και ώρα 17:00 στο γήπεδο του ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ μαζί με τον απαραίτητο εξοπλισμό τους, οι γεννηθέντες το 2002 και 2003.  ΤΡΙΤΗ:21-3-2017, και ώρα 16:00 στο γήπεδο του ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ μαζί με τον απαραίτητο εξοπλισμό τους, οι γεννηθέντες το 2004 και 2005.... περισσότερα...

school ref epsarg

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΡΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΤρίτη28/03/1716:00Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Νίκα Π.5-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/04/1717:00
2.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο01/04/1717:00
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο01/04/1717:00
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/04/1717:00
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο01/04/1718:00
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή02/04/1717:00
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή02/04/1717:00
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/04/1717:00
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/04/1717:00
10.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο01/04/1717:00
11.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή02/04/1713:00
12.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/04/1717:00
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/04/1717:00
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο01/04/1717:00
15.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00
16.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/04/1717:00
17.ΚΛΕΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή02/04/1712:00
18.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/04/1714:00
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΡΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο01/04/1717:00
20.ΘΗΣΕΑΣ - ΔΡΥΟΠΗΓΑΛΑΤΑΚυριακή02/04/1712:00
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/04/1717:00
22.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/04/1711:00
23.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/04/1712:00
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/04/1712:00
25.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/04/1714:00
26.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/04/1717:00
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή02/04/1711:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΩΣΕΩΝ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη05/04/1715:30
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/04/1716:00
30.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή02/04/1716:00
31.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008Κυριακή02/04/1716:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/04/1712:30
33.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/04/1716:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΚυριακή02/04/1716:00
35.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή02/04/1716:00
36.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή02/04/1716:00
37.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή02/04/1716:00
38.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή02/04/1716:00
39.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΪΚΗΚυριακή02/04/1716:00
40.ΘΗΒΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΚυριακή02/04/1716:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.