Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΑΙΚΤΩΝ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ, 28/11/2016 18:36
  Για το παιχνίδι της Τετάρτης, 30/11/2016 με την ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ στο γήπεδο Νέας Ιωνίας, καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές: Της Μ.Ο ΠΑΙΔΩΝ: Φατούρος Παν., Καραντζούλης Ραφ.,Ζουγλής Νικ.,Κουτσούκος Γιάν., Μπάτσι Αλεξ., Τσαγγάρης Γιώργος-Αντρέας., (Αριστέα) Κουτάλης Γιάν.,Κωστόπουλος Παν.,Κωστόπουλος Ιωαν.,  (Τοξότη) Μελάνης Βαγγ., (... περισσότερα...
ΕΘΝΙΚΗ ΕΝΟΠΛΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ, 30-11-2016,ώρα 12:00, 28/11/2016 13:21
  Την Τετάρτη,30-11-2016, και ώρα 12:00 θα διεξαχθεί στο γήπεδο ΔΡΕΠΑΝΟΥ ο φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ της ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΠΛΩΝ και του ΕΘΝΙΚΟΥ ΤΟΛΟΥ.Οι εισπράξεις θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό.... περισσότερα...
Στις 7-12-2016 η Β΄φάση κυπέλλου, 26/11/2016 08:42
       Από την Τεχνική Επιτροπή ανακοινώνεται ότι για τεχνικούς λόγους (φιλικός αγώνας εθνικής ενόπλων με Εθνικό Τολού και αγώνες Μικτών Ομάδων) όλοι οι αγώνες της Β' φάσης κυπέλλου θα διεξαχθούν στις 7-12-2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:30, με το παρακάτω πρόγραμμα:ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ-ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (Α), ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ (Β),ΑΤΡ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο03/12/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ.6-0
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Μπατάκος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
1-1
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/12/1615:00Ρατσιάτος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Βαρελά Β.4-2
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/1619:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Ψαθάς Δ.0-2
5.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/12/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)
3-1
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/12/1615:00Νενεκούμης Χ., Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
2-0
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.2-1
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.3-1
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο03/12/1615:15Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.1-0
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Καραμάνος Α.4-1
11.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.8-1
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μελέτης Α.3-0
13.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1616:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Τριανταφύλλου Ρ.5-0
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Σταυρόπουλος Θ.2-0
15.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/12/1615:00Νώτης Χ., Θανασουλας θ., Τούμπας Σ.1-2
16.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1611:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.0-3
17.ΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/12/1614:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-2
18.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/12/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ., Σιαχάμη Α.2-1
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/12/1611:00Μπατάκος Κ., Ελεφάντης Χ., Σταυρόπουλος Θ.1-1
20.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/1611:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Ταμπουρατζή Ο.1-2
21.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1612:00Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Τριανταφύλλου Ρ.0-2
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/12/1615:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Καρύκη Μ.1-2
23.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΚΑΡΥΑΣΚυριακή04/12/1611:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Παραράς Σ.7-3
24.ΜIΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/12/1611:00Κορολής Β., Νίκα Π., Τσουρδίνης Α.3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-1os ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο03/12/1612:30
26.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/12/1612:30
27.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο03/12/1615:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-2os ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/12/1609:30
29.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/1609:45
30.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/12/1611:15
31.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/1612:00
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη30/11/1615:001-4
33.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΤετάρτη30/11/1615:002-1
34.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη30/11/1615:003-1
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη30/11/1613:001-0
36.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΤετάρτη30/11/1613:005-0
37.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη30/11/1613:001-1
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1615:000-0
39.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή04/12/1615:001-0
40.ΦΕΙΔΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008ΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/12/1615:000-0
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚυριακή04/12/1615:004-0
42.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΕΩΝΙΔΙΟΥΚυριακή04/12/1615:000-5
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή04/12/1600:002-1
44.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΠΥΛΟΥΚυριακή04/12/1615:000-0
45.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή04/12/1615:001-0
46.ΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΑΧΑΪΚΗΣΚυριακή04/12/1615:000-0
47.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΧΑΛΚΙΔΑΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή04/12/1615:000-1
48.ΘΗΒΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΘΗΒΩΝΚυριακή04/12/1615:000-0
49.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1615:000-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/12/1615:00
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/12/1612:45
3.ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/12/1615:15
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/12/1615:00
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/12/1615:00
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΧΩΝΙΚΑΣάββατο10/12/1615:00
7.ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/12/1615:00
Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (Νικητής (Α))ΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη07/12/1614:30
9.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ (Νικητής (Β))ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη07/12/1614:30
10.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ (Νικητής (Γ))ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη07/12/1614:30
11.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (Νικητής (Δ))Ν.ΚΙΟΥΤετάρτη07/12/1614:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.