Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΥΛΟΙ

Πρώτο Προηγούμενο 167 από 389 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο: 6ος Όμιλος (1η φάση)ΜΥΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Α3)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/09/1016:000-4
2.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/09/1016:300-1
3.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΣΑΡΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/09/1016:302-1
4.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΛΟΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/10/1016:001-3
5.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/10/1016:002-1
6.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΜΥΛΟΙΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή17/10/1016:001-1
7.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/10/1015:000-0
8.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/10/1015:001-1
9.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (8η αγ.)Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΥΛΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/11/1015:001-4
10.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/11/1015:003-2
11.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή28/11/1015:000-0
12.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/12/1015:002-3
13.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/12/1015:002-2
14.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΥΛΟΙΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/12/1015:001-3
15.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΜΕΘΑΝΑΛΕΡΝΑΣΤετάρτη05/01/1115:001-1
16.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΥΛΟΙΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/01/1115:001-1
17.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/01/1115:002-5
18.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΥΛΟΙΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/01/1115:001-0
19.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΥΛΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/01/1115:003-4
20.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/02/1115:0011-0
21.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/02/1115:001-0
22.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/02/1115:000-1
23.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/02/1115:304-0
24.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.)ΕΝΩΣΗ ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/03/1100:001-1
25.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/03/1111:001-8
26.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή13/03/1115:302-1
27.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/03/1100:002-4
28.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (2η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/03/1115:300-1
29.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (3η αγ.)ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΥΛΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/03/1116:002-0
30.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.)ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/03/1100:005-4
31.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/04/1111:002-3
32.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (4η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/04/1117:003-1
33.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΣάββατο09/04/1100:002-6
34.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (5η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/04/1117:001-1
35.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (6η αγ.)ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΛΟΙΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/04/1117:000-1
36.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (7η αγ.)ΜΥΛΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/04/1117:300-0
37.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 1ος Όμιλος Παραμονής (8η αγ.)ΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/05/1117:302-5
38.ΠΑΙΔΙΚΟ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.)ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή08/05/1117:003-6
39.Α' Κατηγορία (Αγώνες κατάταξης) - Θέσεις 11-12 (1η φάση)ΜΥΛΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη11/05/1117:001-0
40.Grassroots 2011: 5x5 (ηλικίες 7-9) (1η φάση)ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΔευτέρα11/07/1117:453-4
41.Grassroots 2011: 8x8 (ηλικίες 10-12) (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΔευτέρα11/07/1118:152-1
42.Grassroots 2011: 11x11 (ηλικίες 13-14) (1η φάση)ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΔευτέρα11/07/1119:000-1
43.Grassroots 2011: 5x5 (ηλικίες 7-9) (2η φάση)ΤΟΞΟΤΗΣ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΤετάρτη13/07/1117:454-3
44.Grassroots 2011: 8x8 (ηλικίες 10-12) (2η φάση)ΜΥΛΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΤετάρτη13/07/1118:203-2
45.Grassroots 2011: 11x11 (ηλικίες 13-14) (2η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΤετάρτη13/07/1120:103-4