Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 2ος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 08/02/20 | 11:00 | ||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Σάββατο | 08/02/20 | 11:00 | ||
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Σάββατο | 08/02/20 | 12:30 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | Sports Club | Σάββατο | 15/02/20 | 11:00 | ||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 15/02/20 | 11:00 | ||
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 12:00 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | ||
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | Sports Club | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | ||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:30 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 29/02/20 | 11:00 | ||
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΔΩΡΗΣ Κ | Σάββατο | 29/02/20 | 11:00 | ||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 29/02/20 | 11:00 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | ||||||
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ||||||
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ||||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΡΩΤΕΑΣ |