Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ-10 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/05/22 | 09:30 | |||
ΤΟΞΟΤΗΣ 2 - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Κυριακή | 15/05/22 | 09:30 | |||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 15/05/22 | 09:30 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣ 2 | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ||||||
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΟΞΟΤΗΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | ||||||
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ | ||||||
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ 2 | ||||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΤΟΞΟΤΗΣ |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 | ||||||
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ 2 | ||||||
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣ |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΟΞΟΤΗΣ 2 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΙΣΤΕΑΣ |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΤΟΞΟΤΗΣ 2 | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ 2 - ΤΟΞΟΤΗΣ | ||||||
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ 2 | ||||||
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 |