ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 0-7 |
2. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (2η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 9-2 |
3. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 4-0 |
4. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (4η αγ.) | ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 3-0 |
5. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 2-4 |
6. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (7η αγ.) | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 6-0 |
7. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (8η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 0-3 |
8. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 2-0 |
9. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 1-3 |
10. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (10η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 1-1 |
11. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (2η αγ.) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 0-2 |
12. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 4-3 |
13. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (11η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 18:30 | 4-2 |
14. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΘΛΗΣΙΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | 5-0 |
15. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Δημόπουλου | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 0-2 |
16. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 5-2 |
17. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (5η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 0-3 α.α. |
18. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (12η αγ.) | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 4-2 |
19. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Παρασκευή | 09/02/24 | 16:00 | 4-1 |
20. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (5η αγ.) | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 18:30 | 0-2 |
21. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (13η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:00 | 3-0 |
22. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (7η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 3-0 α.α. |
23. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Δημόπουλου | Σάββατο | 17/02/24 | 18:00 | Αναβλήθηκε |
24. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (15η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 2-7 |
25. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (8η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 18:00 | 2-0 |
26. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (9η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 18:00 | 3-1 |
27. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (14η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 18:30 | 2-3 |
28. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (9η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | Δημόπουλου | Σάββατο | 09/03/24 | 09:30 | 2-0 |
29. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (10η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:15 | 1-3 |
30. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (17η αγ.) | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:30 | 3-1 |
31. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (11η αγ.) | ΑΘΛΗΣΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 0-5 |
32. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 18:30 | 0-2 |
33. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (18η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | 1-4 |
34. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | 5-1 |
35. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (11η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | 0-2 |
36. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (19η αγ.) | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | 4-2 |
37. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (13η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 11:00 | 2-0 |
38. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (20η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 1-5 |
39. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | Δημόπουλου | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 2-0 |
40. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (13η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 00:00 | 0-2 |
41. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (14η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:30 | 1-10 |
42. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (21η αγ.) | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 10-3 |
43. | Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | Δημόπουλου | Σάββατο | 27/04/24 | 11:00 | Αναβλήθηκε |
44. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (22η αγ.) | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | 1-1 |
45. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (5η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ | 3-0 α.α. | ||||
46. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | 0-3 α.α. |