Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας
Σάββατο, 04/05/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΕΡΕΥΝΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ & ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΓΓΡΑΦΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
442 από 521
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
(Α2)
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
17/09/23
16:45
0-1 παρ.
2.
Α1 Κατηγορία
(1η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
24/09/23
16:00
2-1
3.
Α1 Κατηγορία
(2η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Σάββατο
30/09/23
16:00
2-5
4.
Α1 Κατηγορία
(3η αγ.)
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Τετάρτη
11/10/23
16:00
2-1
5.
Α1 Κατηγορία
(4η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
22/10/23
15:00
3-0
6.
Α1 Κατηγορία
(5η αγ.)
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
29/10/23
15:00
1-0
7.
Α1 Κατηγορία
(6η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
04/11/23
15:00
1-2
8.
Α1 Κατηγορία
(7η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
11/11/23
15:00
2-4
9.
Α1 Κατηγορία
(8η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
19/11/23
15:00
0-2
10.
Α1 Κατηγορία
(10η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
03/12/23
15:00
3-2
11.
Α1 Κατηγορία
(11η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
09/12/23
15:00
2-2
12.
Α1 Κατηγορία
(12η αγ.)
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΙΛΑΔΑΣ
Κυριακή
17/12/23
15:00
2-0
13.
Α1 Κατηγορία
(13η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Τετάρτη
20/12/23
15:00
0-5
14.
Α1 Κατηγορία
(14η αγ.)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
Ν.ΚΙΟΥ
Κυριακή
07/01/24
15:00
2-1
15.
Α1 Κατηγορία
(15η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
14/01/24
15:00
3-1
16.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(2η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΩΡΗΣ Κ
Κυριακή
21/01/24
11:00
2-0
17.
Α1 Κατηγορία
(16η αγ.)
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ
Κυριακή
21/01/24
15:00
1-1
18.
Α1 Κατηγορία
(17η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
27/01/24
15:00
0-0
19.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(4η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κυριακή
04/02/24
11:30
2-0
20.
Α1 Κατηγορία
(19η αγ.)
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Κυριακή
04/02/24
15:00
0-3
21.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(5η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
10/02/24
18:30
0-2
22.
Α1 Κατηγορία
(20η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
11/02/24
15:00
1-0
23.
Α1 Κατηγορία
(18η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Τετάρτη
14/02/24
15:00
3-1
24.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(6η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
17/02/24
17:30
1-3
25.
Α1 Κατηγορία
(21η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Κυριακή
18/02/24
15:00
2-1
26.
Α1 Κατηγορία
(23η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Σάββατο
24/02/24
15:30
6-0
27.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(7η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κυριακή
25/02/24
18:30
0-0
28.
Α1 Κατηγορία
(22η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Τετάρτη
06/03/24
15:30
1-2
29.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(9η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΔΩΡΗΣ Κ
Παρασκευή
08/03/24
19:00
0-2
30.
Α1 Κατηγορία
(25η αγ.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΙΔΥΜΩΝ
Κυριακή
10/03/24
15:30
4-0
31.
Α1 Κατηγορία
(26η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Σάββατο
16/03/24
16:00
3-2
32.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(10η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Σάββατο
23/03/24
10:00
2-0
33.
Α1 Κατηγορία
(27η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
24/03/24
16:00
3-2
34.
Α1 Κατηγορία
(28η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
30/03/24
16:30
1-0
35.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(11η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
31/03/24
12:30
0-2
36.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(3η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΩΡΗΣ Κ
Τετάρτη
03/04/24
19:00
0-2
37.
Α1 Κατηγορία
(29η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
06/04/24
17:00
1-0
38.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(12η αγ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
Δημόπουλου
Κυριακή
07/04/24
12:00
2-0
39.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(13η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
13/04/24
19:30
2-0
40.
Α1 Κατηγορία
(30η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
14/04/24
17:00
0-2
41.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(14η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Πέμπτη
25/04/24
19:30
0-2
42.
Α1 Κατηγορία
(9η αγ.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
0-3
α.α.
43.
Α1 Κατηγορία
(24η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
3-0
α.α.