Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο29/09/1216:00Ρατσιάτος Ν., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α.1-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο29/09/1216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ψαθάς Δ., Καρύδας Ι.2-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή30/09/1216:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή30/09/1216:00Καλαμαράς Ε., Κουτσούκος Γ., Κάτσουδας Π.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/10/1216:00Δημάκης Γ., Πρασσάς Π., Μποβέρος Δ.0-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/10/1216:00Μανούχος Ε., Χριστόπουλος Α., Στατεράς Π.2-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/10/1216:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Αντωνόπουλος Β.3-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/10/1216:00Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ., Παρασκευόπουλος Γ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/10/1206:00Ζώης Μ., Πλιάγκας Θ., Ελεφάντης Χ.6-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1213:30Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Τσακαγιάννης Σ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/10/1216:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Φωτόπουλος Α.5-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή14/10/1216:00Μανούχος Π., Πλιάγκας Θ., Αργύρης Ι.2-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/10/1216:00Ζώης Μ., Μποβέρος Δ., Αλωνιστιώτης Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο20/10/1216:00Καρακώστας Δ., Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ.2-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/10/1216:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαντάς Ι., Αργύρης Ι.3-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή21/10/1216:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Αργύρης Ι.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1215:00Βλάχος Χ., Τσακαγιάννης Σ., Κάτσουδας Π.0-4
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο03/11/1215:00Κόλλιας Γ., Παπούλιας Κ., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1215:00Τσιτουρίδης Π., Χριστόπουλος Α., Κορολής Β.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/11/1215:00Μακρής Α., Καραγεώργος Α., Κουτσούκος Γ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/11/1215:00Ψαθάς Δ., Χριστόπουλος Α., Μελέτης Α.3-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00Βλάχος Χ., Μποβέρος Δ., Βασιλόπουλος Μ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο10/11/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσακαγιάννης Σ., Κατσώνας Χ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/11/1215:30Ρατσιάτος Ν., Παπούλιας Κ., Αργυρόπουλος Α.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1215:00Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.1-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/11/1215:00Μανούχος Π., Μπούκουρα Μ., Πρασσάς Π.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1214:00Καλαμαράς Ε., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/11/1215:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο24/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Παπούλιας Κ., Αργυρόπουλος Α.1-4
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/11/1215:00Νενεκούμης Χ., Πρασσάς Π., Μελέτης Α.3-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/11/1215:00Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Κατσώνας Χ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μαστορίκος Γ.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00Τσακαγιάννης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1215:00Σκιαδάς Δ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.6-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/12/1217:15Καραγεώργος Α., Αλωνιστιώτης Δ., Πρασσάς Π.1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/12/1215:00Πάνου Γ., Παπούλιας Κ., Μυλωνόπουλος Ν.3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/12/1215:00Καρακώστας Δ., Χριστόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.4-6
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/12/1215:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Αργυρόπουλος Α.4-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/12/1215:30Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.3-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/12/1211:00Πάνου Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τζούβελης Ι.5-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/12/1215:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1212:00Βλάχος Χ., Δαρσινός Δ., Λέκκας Χ.0-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1215:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Φωτόπουλος Α.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/12/1215:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.1-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο22/12/1215:00Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Τσιατάς Μ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο22/12/1215:00Ψαθάς Δ., Κουτσούκος Γ., Τζούβελης Ι.1-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/12/1215:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο05/01/1315:00Θεοδώρου Α., Δαρσινός Δ., Λέκκας Χ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/01/1315:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Παπαθανασίου Χ.8-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο12/01/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Καρύδας Κ., Πρασσάς Π.0-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/01/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χριστόπουλος Α., Παπούλιας Κ.3-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/01/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Κάτσουδας Π., Μυλωνόπουλος Ν.2-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/01/1315:00Μανούχος Ε., Φωτόπουλος Α., Πρασσάς Π.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/01/1315:00Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Χριστόπουλος Α.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/01/1315:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Μποβέρος Δ.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/01/1315:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Τσιατάς Μ.1-1