Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚΑΡΥΑΣΣάββατο13/10/1216:00Βλάχος Χ., Στατεράς Π., Καρύδας Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/10/1216:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Πρασσάς Π.3-3
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/10/1211:00Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Αντωνόπουλος Β.6-0
ΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/10/1216:00Χαρλάς Σ., Μποβέρος Δ., Καψούρου Ε.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/10/1216:00Μανούχος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύδας Ι.3-2
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/10/1211:00Ψαθάς Δ., Καρύδας Κ., Βασιλόπουλος Μ.1-9
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΙΜΝΩΝΚυριακή21/10/1216:00Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Αντωνόπουλος Β.5-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή21/10/1216:00Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο03/11/1215:00Μανούχος Π., Καρύδας Κ., Βασιλόπουλος Μ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1211:00Κουτσούκος Γ., Τσιατάς Μ., Καψούρου Ε.3-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/11/1215:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.4-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1215:15Βλάχος Χ., Τσατσούλης Ι., Αντωνόπουλος Β.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/11/1215:00Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ., Τσιατάς Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/11/1211:00Μανούχος Π., Παπαθανασίου Χ., Μπουγιώτης Ε.4-1
ΜIΔΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/11/1215:00Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ., Πάνου Γ.0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή11/11/1215:00Δημάκης Γ., Καρύδας Κ., Μαστορίκος Γ.1-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/11/1215:00Χαρλάς Σ., Τζούβελης Ι., Βασιλόπουλος Μ.2-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο17/11/1215:00Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Καρύδας Ι.3-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/11/1211:00Καλαμαράς Ε., Πρασσάς Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-5
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΜIΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1212:15Κορολής Β., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣΚΑΡΥΑΣΣάββατο24/11/1215:00Χριστόπουλος Α., Μπούκουρα Μ., Κουτσούκος Γ.4-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/11/1215:00Τσατσούλη Β., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή25/11/1215:00Χαρλάς Σ., Μπούκουρα Μ., Μπουγιώτης Ε.5-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00Σμυρλής Α., Τσιλογιάννη Α., Νίκα Π.4-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο01/12/1215:00Κουτσούκος Γ., Μποβέρος Δ., Παρασκευόπουλος Γ.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο01/12/1215:00Μανούχος Π., Καρύδας Ι., Καψούρου Ε.2-4
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/12/1211:30Πάνου Γ., Καρύδας Κ., Μαστορίκος Γ.1-4
ΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/12/1215:00Μανούχος Π., Μποβέρος Δ., Βασιλόπουλος Μ.0-3 α.α.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο08/12/1215:00Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Βασιλόπουλος Μ.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/12/1211:00Μανούχος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Καραμάνος Α.2-6
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/12/1215:00Χειβιδόπουλος Β., Καρύδας Κ., Καψούρου Ε.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή09/12/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Μποβέρος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΚΑΡΥΑΣΣάββατο15/12/1215:00Μανούχος Π., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.7-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜIΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1211:00Μελέτης Α., Καρύδας Κ., Μπουγιώτης Ε.5-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/12/1212:00Σκιαδάς Δ., Παπαθανασίου Χ., Μαστορίκος Γ.1-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/12/1215:00Χειβιδόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Λέκκας Χ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΑΡΥΑΣΣάββατο12/01/1315:00Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Καρύδας Ι.6-6
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΥΜΝΟΥΣάββατο12/01/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.2-2
ΜIΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/01/1311:00Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ., Καψούρου Ε.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/01/1311:00Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε.0-10


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜIΔΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/01/1311:00Δημάκης Γ., Στατεράς Π., Μπουγιώτης Ε.1-3
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΓΥΜΝΟΥΚυριακή20/01/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Μαστορίκος Γ., Βασιλόπουλος Μ.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/01/1315:00Τσατσούλη Β., Καρύδας Κ., Καψούρου Ε.7-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/01/1315:00Τσιτουρίδης Π., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο26/01/1315:00Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Μελέτης Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/01/1315:00Τσοπουλίδης Π., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.3-0 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜIΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/02/1310:30Τσοπουλίδης Π., Βασιλόπουλος Μ., Μπουγιώτης Ε.1-6
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/02/1311:00Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Κ.1-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΓΥΜΝΟΥΣάββατο09/02/1315:00Μανούχος Π., Τζούβελης Ι., Στατεράς Π.1-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜIΔΑΣ3-0 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/02/1315:00Βλάχος Χ., Καρύδας Κ., Βασιλόπουλος Μ.4-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/02/1315:30Τσατσούλη Β., Νίκα Π., Βασιλόπουλος Μ.5-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/02/1315:30Μανούχος Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καρύδας Ι.2-3