Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-14
Κατηγορία Α2 2ος Όμιλος

<< Κατηγορία Α2 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/10/1316:00Σωτηράκης Ι., Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ.0-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/10/1316:00Τσακαγιάννης Σ., Μποβέρος Δ., Καψούρου Ε.3-3
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00Μακρής Α., Μυλωνόπουλος Ν., Βασιλόπουλος Μ.3-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Αργυρόπουλος Α.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/10/1316:15Καπετάνιος Εμ. Π., Πλιάγκας Θ., Κάτσουδας Π.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/10/1316:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Ελεφάντης Χ.4-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/10/1316:00Σκιαδάς Δ., Ψαθάς Δ., Βασιλόπουλος Μ.4-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/10/1311:00Δημάκης Γ., Χριστόπουλος Ε., Καραμάνος Α.1-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1315:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη27/11/1315:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/10/1314:30Τσακαγιάννης Σ., Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ.3-5
ΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/10/1315:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/10/1316:00Σκιαδάς Δ., Μποβέρος Δ., Χριστόπουλος Ε.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/10/1311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καραγεώργος Α., Βασιλόπουλος Μ.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/10/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μποβέρος Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο02/11/1314:30Μακρής Α., Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε.3-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο02/11/1315:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.2-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/11/1315:00Σκιαδάς Δ., Ψαθάς Δ., Καψούρου Ε.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/11/1315:00Βλάχος Χ., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.0-5
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Μποβέρος Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ.4-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΝ.ΚΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/11/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε., Βασιλόπουλος Μ.0-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00Ψαθάς Δ., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ.5-0
ΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/11/1314:30Τσακαγιάννης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/11/1314:00Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ.3-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/11/1315:00Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Παρασκευόπουλος Γ.2-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/11/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τσατσούλης Ι.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/11/1315:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ.2-6
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.3-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/11/1311:00Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.3-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/11/1315:00Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε., Δαρσινός Γ.1-5
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο21/12/1315:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Γ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/11/1315:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Βασιλόπουλος Μ.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/12/1311:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Ελεφάντης Χ.2-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/12/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Μποβέρος Δ., Γιώτης Χ.2-5
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00Βλάχος Χ., Ψαθάς Δ., Τσατσούλης Ι.3-1
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο21/12/1314:30Δαρσινός Δ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο07/12/1315:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσατσούλης Ι.6-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/12/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Δρούζας Α.0-1
ΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/12/1314:00Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ., Αποστολόπουλος Δ.5-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Μπούκουρα Μ.0-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/12/1315:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ.3-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00Χαρλάς Σ., Βασιλόπουλος Μ., Καψούρου Ε.5-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00Μακρής Α., Κορολής Β., Μπούκουρα Μ.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/12/1315:00Ζώης Μ., Ελεφάντης Χ., Γιώτης Χ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/12/1318:00Βλάχος Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/12/1311:00Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Καραμάνος Α.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Γ.8-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/01/1415:00Ζώης Μ., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/01/1412:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Πρασσάς Π.4-1
ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/01/1414:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.0-3
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Παπούλιας Κ., Αλωνιστιώτης Δ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/01/1415:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.3-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/01/1415:00Νενεκούμης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Βασιλόπουλος Μ.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/01/1415:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.1-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/01/1415:00Χαρλάς Σ., Μπούκουρα Μ., Βαρελά Β.0-6
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00Τσακαγιάννης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/01/1415:00Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Νώτης Χ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/01/1415:00Κατσώνας Χ., Μποβέρος Δ., Τσιλιμίγκρας Κ.3-0
ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/01/1414:00Σκιαδάς Δ., Βασιλόπουλος Μ., Δαρσινός Γ.0-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/01/1415:00Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β., Γιώτης Χ.2-3
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/02/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μποβέρος Δ., Νώτης Χ.5-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/02/1415:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο01/02/1415:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρασσάς Π.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/02/1415:00Ζώης Μ., Παπούλιας Κ., Πρέσβελου Γ.0-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/02/1414:00Χειβιδόπουλος Β., Νώτης Χ., Τσιλιμίγκρας Κ.3-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00Χαρλάς Σ., Τσατσούλης Ι., Καψούρου Ε.3-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/02/1414:00Βλάχος Χ., Αποστολόπουλος Δ., Θεοδώρου Α.2-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο15/02/1415:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Βασιλόπουλος Μ.1-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/02/1415:00Φωτόπουλος Α., Πλιάγκας Θ., Κουτσούκος Γ.0-5
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή16/02/1415:00Χαρλάς Σ., Πλιάγκας Θ., Βασιλόπουλος Μ.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/02/1415:00Χειβιδόπουλος Β., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο22/02/1414:00Νενεκούμης Χ., Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/02/1415:30Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Μποβέρος Δ.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο22/02/1415:30Βλάχος Χ., Στατεράς Π., Παπούλιας Κ.4-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/02/1413:00Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α., Βασιλόπουλος Μ.3-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/02/1415:30Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/03/1414:30Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ., Βαρελά Β.4-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο08/03/1415:30Κάτσουδας Π., Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α.5-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή09/03/1415:30Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Ελεφάντης Χ.0-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/03/1415:30Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Γιώτης Χ.2-4
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/03/1415:30Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Πρασσάς Π.3-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/03/1415:00Κουτσούκος Γ., Τσιλογιάννη Α., Νίκα Π.3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/03/1415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Βασιλόπουλος Μ.2-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/03/1415:30Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.2-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/03/1415:30Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Αργύρης Ι.1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο15/03/1415:30Κατσώνας Χ., Δρούζας Α., Βαρελά Β.1-4