Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος
Β' Κατηγορία: 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή11/10/0910:30Χριστόπουλος Α., Κορολής Β., Χριστόπουλος Ε.3-2
ΜΥΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/10/0916:00Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Παπούλιας Κ.4-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/10/0916:00Τσιτουρίδης Π., Γαλάνης Ι., Τσιλογιάννη Α.2-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή11/10/0916:00Δημάκης Χ., Τόσκας Χ., Στατεράς Π.1-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/10/0916:00Ξιάρχος Δ., Τσακαγιάννης Σ., Μπούκουρα Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΛΟΙ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/10/0910:30Ψαθάς Δ., Γρυπάρη Χ., Κορολής Β.0-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΙΖΟΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/10/0910:30Φιλιππόπουλος Γ., Αλεφραγκής Φ., Τόσκας Χ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/10/0916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Χρήστου Δ., Μαγκλάρης Π.1-3
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/10/0916:00Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε., Λάμπας Ε.6-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή18/10/0916:00Καντζάβελος Γ., Τσατσούλη Β., Παπούλιας Κ.1-1
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/10/0910:300-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/10/0910:30Μαμμωνάς Γ., Αλεφραγκής Φ., Γαλάνης Ι.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΜΥΛΟΙΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή25/10/0912:30Γεωργίου Κ., Ξιάρχος Δ., Σαμπαριώτης Ε.1-2
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΘΗΣΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη28/10/0915:00Κορολής Β., Μελέτης Α., Αλωνιστιώτης Δ.1-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη28/10/0915:00Δημάκης Γ., Νίκα Π., Κατσαρός Β.0-8
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη28/10/0915:00Στατεράς Π., Μαύρος Ε., Ρόντος Α.0-3
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/11/0910:30Στατεράς Π., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.1-2
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΙΖΟΝΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/0910:30Μαύρος Ε., Ψαθάς Δ., Κατσαρός Β.8-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/11/0910:30Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Γαλάνης Ι.5-1
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/11/0911:00Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή01/11/0915:00Φιλιππόπουλος Γ., Μελέτης Α., Παπούλιας Κ.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο07/11/0915:00Μανούχος Ε., Μαμμωνάς Γ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)0-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/11/0910:30Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ., Κατσαρός Β.2-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΛΟΙΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή08/11/0910:30Κορολής Β., Γρυπάρη Χ., Τόσκας Χ.0-4
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή08/11/0910:30Γεωργίου Κ., Ψαθάς Δ., Ξιάρχου Α.4-3
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή08/11/0915:00Στατεράς Π., Μαύρος Ε., Τσιλογιάννη Α.1-5
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/11/0915:00Μαύρος Ε., Καχριμάνης Γ., Μπούκουρα Μ.6-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/11/0915:00Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Σαμπαριώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)2-6
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/11/0910:30Χειβιδόπουλος Β., Μαμμωνάς Γ., Μάγουλας Γ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/11/0910:30Κόλλιας Γ., Γρυπάρη Χ., Αλωνιστιώτης Δ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή15/11/0915:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Μπούκουρα Μ.4-0
Ρεπό: ΜΥΛΟΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/11/0915:00Τσατσούλη Β., Παπούλιας Κ., Μαγκλάρης Π.0-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΖΟΝΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή22/11/0910:30Μαύρος Ε., Μαμμωνάς Γ., Κατσαρός Β.2-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή22/11/0911:00Κορολής Β., Γαλάνης Ι., Τσακαγιάννης Σ.0-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΛΟΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή22/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Γαλάνης Ι.3-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/11/0915:00Στατεράς Π., Δημάκης Γ., Τσιλογιάννη Α.3-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΜΕΘΑΝΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο28/11/0915:00Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Ε.2-6
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΗΣΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/11/0915:00Νενεκούμης Χ., Μαύρος Ε., Τσιλογιάννη Α.0-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή29/11/0910:30Μαμμωνάς Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ.1-1
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή29/11/0910:30Κορολής Β., Δημάκης Χ., Αλεφραγκής Φ.3-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή29/11/0911:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Παπούλιας Κ.1-0
Ρεπό: ΑΡΙΖΟΝΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΖΟΝΑΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο05/12/0915:00Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι., Μπούκουρα Μ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/12/0910:30Μαύρος Ε., Χρήστου Δ., Μανούχος Ι.4-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜΥΛΟΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή06/12/0910:30Μάγουλας Γ., Ξιάρχος Δ., Γαλάνης Ι.1-2
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/12/0912:30Καντζάβελος Γ., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/12/0915:00Σμυρλής Α., Μαύρος Ε., Κατσαρός Β.6-2
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο12/12/0915:00Καντζάβελος Γ., Κατσαρός Β., Στατεράς Π.5-2
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/12/0910:30Χειβιδόπουλος Β., Αλεφραγκής Φ., Γαλάνης Ι.3-4
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή13/12/0915:00Μαμμωνάς Γ., Αλεφραγκής Φ., Κατσαρός Β.0-4
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή13/12/0915:00Μελέτης Α., Αλωνιστιώτης Δ., Φιλιππόπουλος Γ.0-3
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη23/12/0912:30Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.0-6
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/12/0915:00Φιλιππόπουλος Γ., Δημάκης Χ., Τόσκας Χ.1-0
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/12/0915:00Δημάκης Χ., Φιλιππόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.4-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/12/0910:30Κουτσούκος Γ., Μαύρος Ε., Κατσαρός Β.4-2
ΜΥΛΟΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή20/12/0910:30Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.3-0 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΖΟΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/12/0910:30Χειβιδόπουλος Β., Χρήστου Δ., Στατεράς Π.1-2
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/12/0915:00Στατεράς Π., Γκολέμης Γ., Καχριμάνης Γ.5-1
Ρεπό: ΜΕΘΑΝΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/01/1015:00Μελέτης Α., Νίκα Π., Καχριμάνης Γ.0-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΜΥΛΟΙΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή03/01/1010:30Γεωργίου Κ., Ρόντος Α., Τσακαγιάννης Σ.0-4
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/01/1010:30Δημάκης Χ., Κατσαρός Β., Παπούλιας Κ.2-0
ΑΡΙΖΟΝΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή03/01/1010:30Τσατσούλη Β., Αλωνιστιώτης Δ., Τόσκας Χ.0-6
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/01/1015:00Κόλλιας Γ., Γεωργίου Κ., Μπούκουρα Μ.3-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/01/1010:30Γεωργίου Κ., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσαρός Β.1-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΖΟΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/01/1010:30Μάγουλας Γ., Χρόνης Δ., Αλεφραγκής Φ.4-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/01/1015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ.0-3
ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/01/1015:00Κουτσούκος Γ., Μάγουλας Γ., Μπούκουρα Μ.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή10/01/1015:00Δημάκης Χ., Νίκα Π., Στατεράς Π.6-0
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΖΟΝΑΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή17/01/1010:30Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι., Μπούκουρα Μ.3-0 α.α.
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή17/01/1010:30Μαύρος Ε., Μαμμωνάς Γ., Τόσκας Χ.1-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/01/1011:30Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Αλεφραγκής Φ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΓΑΛΑΤΑΚυριακή17/01/1015:00Μανούχος Ε., Τσακαγιάννης Σ., Γαλάνης Ι.0-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/01/1015:00Μάγουλας Γ., Μανούχος Ι., Μπούκουρα Μ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΜΥΛΟΙ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/01/1010:30Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ., Μπούκουρα Μ.3-3
ΑΡΙΖΟΝΑ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή24/01/1010:30Μαύρος Ε., Νίκα Π., Χριστόπουλος Ε.1-8
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή24/01/1010:30Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή24/01/1011:00Κορολής Β., Μανούχος Π., Φιλιππόπουλος Γ.4-2
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/01/1015:00Ψαθάς Δ., Ξιάρχου Α., Καχριμάνης Γ.1-3
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΖΟΝΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο30/01/1015:00Δημάκης Χ., Τόσκας Χ., Κατσαρός Β.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/01/1010:30Γεωργίου Κ., Γκολέμης Γ., Ξιάρχου Α.1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή31/01/1012:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Μελάς Ν.2-2
ΜΥΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή31/01/1015:00Ψαθάς Δ., Μαύρος Ε., Κλειάσος Ν.1-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή31/01/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Καχριμάνης Γ., Βουρνάζος Ι.6-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΜΥΛΟΙ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/02/1010:30Δημάκης Γ., Γκολέμης Γ., Καντζάβελος Γ.3-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή07/02/1011:00Χριστόπουλος Α., Κορολής Β., Παπούλιας Κ.2-5
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή07/02/1015:30Στατεράς Π., Μάγουλας Γ., Παπούλιας Κ.1-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη31/03/1017:00Μελέτης Α., Παπούλιας Κ., Τσιλογιάννη Α.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΑΡΙΖΟΝΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/02/1011:00Μάγουλας Γ., Καραγιάννης Γ., Μπούκουρα Μ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/02/1011:00Κορολής Β., Μελέτης Α., Τόσκας Χ.5-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30Μαύρος Ε., Μάγουλας Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/02/1015:30Ζώης Μ., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε.4-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΙΖΟΝΑ00/00/0000:00
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή28/02/1011:00Κουτσούκος Γ., Χρόνης Δ., Νίκα Π.0-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή28/02/1011:00Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ., Παπούλιας Κ.3-5
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/02/1011:00Μελέτης Α., Μαύρος Ε., Τόσκας Χ.1-0
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή28/02/1015:30Κορολής Β., Χρόνης Δ., Μελάς Ν.4-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΗΣΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή28/02/1015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Ι.5-1
Ρεπό: ΜΥΛΟΙ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/03/1011:00Ψαθάς Δ., Μάγουλας Γ., Νίκα Π.2-4
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/03/1011:30Φιλιππόπουλος Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Τσιλογιάννη Α.3-0
ΜΥΛΟΙ - ΜΕΘΑΝΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή07/03/1015:30Μακρής Α., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/03/1015:30Χειβιδόπουλος Β., Καραγεώργος Α., Κατσαρός Β.1-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο13/03/1016:00Πάνου Γ., Στατεράς Π., Τσιλογιάννη Α.3-0 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή14/03/1011:00Μαύρος Ε., Χριστόπουλος Ε., Κατσαρός Β.1-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή14/03/1011:00Αθανασιάδης Ε., Καραγεώργος Α., Γαλάνης Ι.2-4
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/03/1016:00Γεωργίου Κ., Ψαθάς Δ., Κατσαρός Β.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/03/1016:00Φιλιππόπουλος Γ., Νίκα Π., Καψάλης Π.3-0
Ρεπό: ΑΡΙΖΟΝΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΜΕΘΑΝΑ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/03/1011:00Κόλλιας Γ., Νίκα Π., Κατσαρός Β.3-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή21/03/1014:00Μαύρος Ε., Κορολής Β., Στατεράς Π.4-3
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/03/1016:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Μελάς Ν.2-1
ΜΥΛΟΙ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μάγουλας Γ., Νίκα Π., Καψάλης Π.6-1
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΖΟΝΑ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/03/1011:00Μελέτης Α., Χριστόπουλος Α., Καραγιάννης Γ.3-0
ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή28/03/1016:00Μαύρος Ε., Κορολής Β., Τσιλογιάννη Α.4-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/03/1016:00Δημάκης Χ., Μάγουλας Γ., Νίκα Π.2-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή25/04/1017:00Μάγουλας Γ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.2-1
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο10/04/1015:00Χρήστου Δ., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ.0-0
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή11/04/1011:00Μαύρος Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.3-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/04/1011:00Χειβιδόπουλος Β., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσαρός Β.0-5
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή09/05/1017:00Μανούχος Ε., Δημάκης Χ., Μαμμωνάς Γ.0-5
Ρεπό: ΜΕΘΑΝΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΙΖΟΝΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/04/1011:00Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ., Μπούκουρα Μ.2-5
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/04/1012:00Μανούχος Π., Χειβιδόπουλος Β., Τόσκας Χ.4-3
ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/04/1017:00Τσατσούλη Β., Καραγιάννης Γ., Αλωνιστιώτης Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΠΡΟΙΤΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΤετάρτη21/04/1017:30Τσακαγιάννης Σ., Μαύρος Ε., Κορολής Β.3-1
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΕΙΔΩΝ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΜΥΛΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/04/1015:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-3
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΣάββατο24/04/1015:00Κορολής Β., Στατεράς Π., Κάπλατζης Μ.1-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή25/04/1011:00Δημάκης Χ., Καραγιάννης Γ., Τσακαγιάννης Σ.1-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/04/1017:00Νενεκούμης Χ., Τόσκας Χ., Ζαχαριάς Κ.6-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ