Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας
Τετάρτη, 08/05/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΕΡΕΥΝΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ & ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΓΓΡΑΦΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
488 από 521
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(1η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Σάββατο
21/10/23
16:00
1-3
2.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(3η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
12/11/23
11:30
0-5
3.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(4η αγ.)
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Κυριακή
19/11/23
15:00
3-0
α.α.
4.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(5η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
26/11/23
11:00
7-2
5.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(6η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
03/12/23
12:00
0-3
6.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΛΙΜΝΩΝ
Κυριακή
10/12/23
12:00
5-2
7.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(8η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
17/12/23
12:00
3-2
8.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγ.)
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
14/01/24
12:00
8-0
9.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(11η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
21/01/24
15:00
0-3
10.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(9η αγ.)
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
28/01/24
11:30
4-1
11.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(12η αγ.)
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Σάββατο
03/02/24
15:00
1-1
12.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΦΙΧΤΙΩΝ
Κυριακή
18/02/24
15:00
9-0
13.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(15η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
25/02/24
15:30
0-6
14.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(16η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
03/03/24
12:00
4-3
15.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(17η αγ.)
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΥΔΡΑΣ
Κυριακή
10/03/24
13:00
3-2
16.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(18η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
24/03/24
16:00
0-3
17.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(19η αγ.)
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Ν.ΚΙΟΥ
Κυριακή
31/03/24
11:30
4-4
18.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(20η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
07/04/24
11:30
1-3
19.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(21η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ
Κυριακή
14/04/24
12:00
3-2
20.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(22η αγ.)
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΜΕΘΑΝΩΝ
Κυριακή
21/04/24
17:00
6-1
21.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(2η αγ.)
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
0-3
α.α.
22.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγ.)
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΙΤΟΣ
3-0