ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Εθνική (2η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 1-0 |
2. | Γ Εθνική (3η αγ.) | ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 3-0 |
3. | Γ Εθνική (4η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 0-3 |
4. | Γ Εθνική (1η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ) | Τετάρτη | 04/10/23 | 11:00 | 3-1 |
5. | Γ Εθνική (5η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 3-2 |
6. | Γ Εθνική (6η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:00 | 0-1 |
7. | Γ Εθνική (7η αγ.) | ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-3 |
8. | Γ Εθνική (8η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-1 |
9. | Γ Εθνική (9η αγ.) | ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (Δ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:00 | 1-1 |
10. | Γ Εθνική (10η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΡΚΟ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 2-2 |
11. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου (1η φάση) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Α3) | ΔΙΔΥΜΩΝ | Τετάρτη | 15/11/23 | 14:30 | 0-2 |
12. | Γ Εθνική (11η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 0-1 |
13. | Γ Εθνική (12η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 27/11/23 | 13:00 | 2-0 |
14. | Γ Εθνική (13η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-2 |
15. | 1ος Όμιλος Κυπέλλου (2η φάση) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 5-1 |
16. | Γ Εθνική (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-0 |
17. | Γ Εθνική (15η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 0-3 |
18. | Γ Εθνική (16η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 1-1 |
19. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (1η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:00 | 3-0 α.α. |
20. | Γ Εθνική (17η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 4-1 |
21. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (2η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
22. | Γ Εθνική (18η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 0-1 |
23. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (1η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Τετάρτη | 17/01/24 | 12:00 | 2-0 |
24. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (2η αγ.) | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 0-0 |
25. | Γ Εθνική (19η αγ.) | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 3-1 |
26. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (3η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 2-0 α.α. |
27. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (4η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
28. | Γ Εθνική (20η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 0-0 |
29. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (5η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 0-6 |
30. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (4η αγ.) | ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 2-0 |
31. | Γ Εθνική (21η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ. ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 4-0 |
32. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (6η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 4-0 |
33. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (5η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 0-2 |
34. | Γ Εθνική (22η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-0 |
35. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (6η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 0-2 |
36. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (7η αγ.) | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:30 | 0-3 α.α. |
37. | Γ Εθνική (23η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 1-1 |
38. | Κύπελλο: Προημιτελικά (1η φάση) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Α) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Τρίτη | 20/02/24 | 15:30 | 0-3 |
39. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (7η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 2-0 |
40. | Γ Εθνική (24η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 13:00 | 0-0 |
41. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (8η αγ.) | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 0-0 |
42. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (9η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 0-3 α.α. |
43. | Γ Εθνική (25η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 3-0 |
44. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (9η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 11:00 | 0-2 |
45. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (10η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
46. | Γ Εθνική (26η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 0-2 |
47. | Γ Εθνική (27η αγ.) | ΜΑΡΚΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:00 | 3-1 |
48. | Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024 (10η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΡΑΝΙΔΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | 2-0 |
49. | Γ Εθνική (28η αγ.) | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 1-1 |
50. | Γ Εθνική (29η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 13:00 | 0-2 |
51. | Κύπελλο: Ημιτελικά (1η φάση) | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 16:00 | 0-4 |
52. | Γ Εθνική (30η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:00 | 2-0 |
53. | Γ Εθνική (31η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 16:00 | 0-3 |
54. | Γ Εθνική (32η αγ.) | ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 1-0 |
55. | Γ Εθνική (33η αγ.) | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 |
56. | Γ Εθνική (34η αγ.) | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | 1-2 |
57. | Τελικός Κυπέλλου (1η φάση) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 18:00 | 2-0 |