Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κατάταξη Α2-θέσεις 1-6 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00Βλάχος Χ., Σταυρόπουλος Θ., Νίκα Π.6-0
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00Σκιαδάς Δ., Γιώτης Χ., Βαρελά Β.3-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο11/10/1416:00Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Τσιλογιάννη Α.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/10/1416:00Κατσώνας Χ., Ψαθάς Δ., Σταυρόπουλος Θ.2-3
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/10/1416:00Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/10/1411:30Καραγεώργος Α., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π.0-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/10/1416:00Τσιτουρίδης Π., Σταυρόπουλος Θ., Χαρλάς Σ.1-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/10/1418:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Χ., Καψούρου Ε.2-1
Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/1418:00Βλάχος Χ., Γιώτης Χ., Ελεφάντης Χ.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΥΡΚΕΙΑΣΤετάρτη05/11/1415:15Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/10/1415:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Νίκα Π.2-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/10/1416:00Κουτσούκος Γ., Πρασσάς Π., Πρέσβελου Γ.3-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/10/1411:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Μπούκουρα Μ.1-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Στατεράς Π.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/10/1415:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/11/1415:00Ψαθάς Δ., Μπουγιώτης Ε., Τσατσούλης Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/11/1411:00Πρασσάς Π., Κατσώνας Χ., Σταυρόπουλος Θ.4-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή02/11/1412:15Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β., Πρέσβελου Γ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή02/11/1415:00Δρούζας Α., Μυλωνόπουλος Ν., Νίκα Π.1-0
Α.Γ.Ο.Ν. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/11/1418:15Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Βλάχος Χ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/11/1415:00Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π.8-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρασσάς Π.6-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή09/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή09/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α.2-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/11/1415:15Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Μπουγιώτης Ε.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/11/1415:00Δρούζας Α., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.1-5
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/11/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπουγιώτης Ε.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή16/11/1411:00Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Γκουριώτης Κ.0-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Τσατσούλης Ι.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή16/11/1415:00Βλάχος Χ., Θεοδώρου Α., Δημάκης Χ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο22/11/1415:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.3-0 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/11/1418:00Ρατσιάτος Ν., Νίκα Π., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Σταυρόπουλος Θ.4-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/11/1415:00Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή23/11/1415:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο29/11/1415:00Ζώης Μ., Σταυρόπουλος Θ., Δαγρέ Μ.2-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο29/11/1415:30Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τζιάβας Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή30/11/1415:00Χαρλάς Σ., Πρασσάς Π., Ελεφάντης Χ.5-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή30/11/1415:00Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.2-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο06/12/1415:00Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε.4-4
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/12/1418:00Ρατσιάτος Ν., Τζιάβας Γ., Στατεράς Π.7-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00Ζώης Μ., Ελεφάντης Χ., Δημάκης Γ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ0-3 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/01/1511:00Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν., Γιώτης Χ.6-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/01/1515:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης Χ., Δαγρέ Μ.1-5
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή04/01/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/01/1515:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/01/1515:00Νώτης Χ., Μελέτης Α., Τζιάβας Γ.2-1
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.Ν.ΚΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Καραμάνος Α.3-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/01/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/01/1515:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Μελέτης Α.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.0-3 α.α.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/01/1515:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α.3-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/01/1515:00Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.1-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00Νενεκούμης Χ., Τσατσούλη Β., Βαρελά Β.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/01/1515:00Μακρής Α., Γκουριώτης Κ., Γιώτης Χ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/01/1515:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/02/1511:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Στατεράς Π.2-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή01/02/1511:00Μακρής Α., Βαρελά Β., Γιώτης Χ.2-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή01/02/1512:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.6-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ0-3 α.α.
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.1-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/02/1515:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/02/1511:30Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Μπουγιώτης Ε.5-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/02/1515:00Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.0-3 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Γιώτης Χ.1-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/02/1511:00Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α., Τσιλογιάννη Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/02/1511:30Μανούχος Ε., Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π.2-6
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή15/02/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.6-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/02/1515:30Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο28/02/1515:30Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.4-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/03/1511:00Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Νίκα Π.4-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή01/03/1515:30Δημάκης Γ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο07/03/1515:30Μακρής Α., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/03/1518:00Αποστολόπουλος Δ., Τσατσούλη Β., Δαρσινός Γ.2-2
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/03/1515:30Μανούχος Ε., Γιώτης Χ., Βαρελά Β.4-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/03/1515:30Πρασσάς Π., Κορολής Β., Μπούκουρα Μ.1-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο21/03/1515:30Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.4-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/03/1515:30Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Νίκα Π.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/03/1515:30Κόλλιας Γ., Πρασσάς Π., Στατεράς Π.2-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/03/1515:30Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Θανασουλας θ.0-6