Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 770 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1970
Σωματείο: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


Στατιστικά

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000959'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000720'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000540'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010863'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--863'-

ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1020999'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
999'-500'-

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ , αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2120741'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
371'741'371'-

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00201463'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--732'-

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
31001116'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
372'1116'--

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00501379'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--276'-

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00101245'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--1245'-

ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50201169'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
234'-585'-

ΜIΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2011-2012

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70101696'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
242'-1696'-

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2010-2011

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00502154'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--431'-

ΜIΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2009-2010

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00102230'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--2230'-

ΜIΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2008-2009

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001831'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
610'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ21-10-230-790'
2.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ11-11-234-090'
3.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ18-11-233-073'
4.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 02-12-232-431'
5.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ09-12-236-090'
6.Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗ10-12-230-390'
7.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ17-12-230-390'
8.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ14-01-241-190'
9.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ20-01-244-290'
10.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ28-01-245-290'
11.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ04-02-244-290'
12.1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ24-02-242-745'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
13.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ10-12-221-390'
14.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ08-01-234-290'
15.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.12-02-233-290'
16.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ19-02-235-290'
17.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ22-02-230-290'
18.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ26-03-232-590'
19.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ02-04-231-390'
20.2ος Όμιλος Β ΚατηγορίαςΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ23-04-234-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
21.Β 1ος 2021-2022. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ21-11-212-090'
22.Β 1ος 2021-2022. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ05-12-210-190'
23.Β 1ος 2021-2022. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ11-12-211-490'
24.Β 1ος 2021-2022. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ29-01-224-3-
25.Β 1ος 2021-2022. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ06-02-221-090'
26.Β 1ος 2021-2022. Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ13-02-222-290'
27.Β 1ος 2021-2022. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ26-02-222-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
28.Κύπελλο 2ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ22-09-190-190'
29.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ20-10-190-090'
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ27-10-194-490'
31.Β Φάση Κυπέλλου ΑργολίδαςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 201706-11-191-4Κίτρινη Κάρτα 90'
32.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-11-193-0-
33.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ23-11-191-2-
34.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ08-12-191-08'
35.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.15-12-191-290'
36.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ11-01-204-045'
37.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ19-01-202-5-
38.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ26-01-201-290'
39.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ09-02-204-490'
40.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ22-02-201-390'
41.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ08-03-205-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
42.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.14-10-180-090'
43.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ21-10-180-150'
44.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 201511-11-181-3Κίτρινη Κάρτα 47'
45.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ18-11-182-1Κίτρινη Κάρτα 90'
46.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ25-11-181-0Γκολ!90'
47.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ01-12-184-190'
48.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ08-12-181-287'
49.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ16-12-182-134'
50.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ20-01-193-11'
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ02-02-192-074'
52.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑ10-02-192-176'
53.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ16-02-192-0-
54.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ23-02-192-390'
55.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ17-03-195-290'
56.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10-12ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ07-04-192-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
57.3ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ12-09-170-190'
58.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ01-11-171-121'
59.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-170-14'
60.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΛΕΩΝ25-11-172-245'
61.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 03-12-170-16'
62.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.09-12-173-1Γκολ!Αυτογκολ!90'
63.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13-01-181-374'
64.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-086'
65.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 04-02-181-3Κίτρινη Κάρτα 68'
66.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣ10-02-180-035'
67.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 24-02-181-2Κίτρινη Κάρτα 74'
68.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ03-03-182-0Γκολ!24'
69.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10-03-182-2-
70.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ17-03-184-1-
71.Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31-03-181-190'
72.Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.15-04-181-134'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
73.5ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-09-160-2Κίτρινη Κάρτα 90'
74.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ09-10-164-090'
75.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-290'
76.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ23-10-166-090'
77.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ29-10-165-0Κίτρινη Κάρτα 90'
78.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ05-11-160-790'
79.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ12-11-160-790'
80.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ19-11-160-5-
81.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ27-11-164-190'
82.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΛΕΩΝ04-12-160-390'
83.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ18-12-164-590'
84.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-090'
85.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-01-170-390'
86.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜΕΘΑΝΑ11-02-172-245'
87.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ05-03-175-168'
88.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ11-03-176-090'
89.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-03-171-390'
90.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ02-04-175-1-
91.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 19-20ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ08-04-170-490'
92.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 19-20ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ29-04-176-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
93.Κύπελλο 6ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ13-09-152-1 παρ.69'
94.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ10-10-153-452'
95.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ24-10-151-160'
96.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ01-11-154-145'
97.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ14-11-151-774'
98.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ21-11-157-161'
99.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ29-11-151-290'
100.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ06-12-153-190'
101.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ12-12-150-290'
102.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΛΕΩΝ17-01-160-217'
103.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ24-01-164-090'
104.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ20-02-164-3Γκολ!Αυτογκολ!63'
105.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ28-02-161-090'
106.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Γ.Ο.Ν.06-03-163-1-
107.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ20-03-164-3-
108.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ27-03-163-290'
109.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ16-04-161-2Γκολ!90'
110.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ20-04-167-1Γκολ!45'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
111.4ος Όμιλος ΚυπέλλουΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ13-09-143-2Κίτρινη Κάρτα 90'
112.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Γ.Ο.Ν.11-10-146-0Κίτρινη Κάρτα 90'
113.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ26-10-141-490'
114.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ01-11-141-138'
115.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ08-11-146-1Κίτρινη Κάρτα 90'
116.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ16-11-141-090'
117.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ23-11-142-090'
118.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ29-11-140-190'
119.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ04-01-151-581'
120.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ17-01-152-090'
121.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.01-02-152-2Κίτρινη Κάρτα 90'
122.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ07-02-153-1Κίτρινη Κάρτα 90'
123.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ14-02-151-290'
124.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ01-03-151-190'
125.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ07-03-152-290'
126.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ22-03-152-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
127.4ος Όμιλος κυπέλλουΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ14-09-135-045'
128.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ12-10-132-090'
129.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ20-10-130-390'
130.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ03-11-136-090'
131.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 09-11-130-190'
132.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ16-11-133-125'
133.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ24-11-133-090'
134.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ01-12-130-021'
135.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ08-12-132-090'
136.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ15-12-131-490'
137.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ11-01-142-364'
138.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ26-01-142-326'
139.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ01-02-143-229'
140.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ15-02-140-190'
141.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ22-02-140-290'
142.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ08-03-143-190'
143.Κατηγορία Α2 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ15-03-141-2-
144.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 15 - 16ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ29-03-143-5Κίτρινη Κάρτα 45'
145.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 15 - 16Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ05-04-145-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
146.Κύπελλο 7ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ09-09-121-690'
147.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ14-10-126-1Γκολ!Γκολ!82'
148.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ20-10-123-290'
149.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΜIΔΑΣ04-11-127-190'
150.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΜIΔΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ11-11-120-590'
151.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΜIΔΑΣ18-11-120-2Γκολ!90'
152.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣ24-11-124-2Γκολ!90'
153.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 12-01-131-190'
154.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ20-01-130-552'
155.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ03-02-131-0-
156.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ17-02-130-090'
157.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ24-02-131-1Κίτρινη Κάρτα 90'
158.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ03-03-130-0Κίτρινη Κάρτα 90'
159.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ10-03-132-045'
160.Α2 όμιλος ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ24-03-132-2Γκολ (με πέναλτυ)!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2011-2012
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
161.Κύπελλο: 6ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.18-09-114-2 παρ.90'
162.Κύπελλο: 6ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜIΔΑΣ05-10-118-276'
163.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ09-10-110-490'
164.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ23-10-112-0Γκολ!90'
165.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣ26-10-113-0Κίτρινη Κάρτα 90'
166.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ06-11-112-390'
167.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣ13-11-111-190'
168.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜIΔΑΣ04-12-111-090'
169.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΜIΔΑΣ18-12-113-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
170.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ08-01-121-3Γκολ!90'
171.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜIΔΑΣ15-01-121-190'
172.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣ22-01-124-590'
173.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ29-01-123-1Γκολ!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
174.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ - ΜIΔΑΣ05-02-122-590'
175.Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.19-02-120-090'
176.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 26 - 30ΜIΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ11-03-127-2Γκολ!Γκολ!90'
177.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 26 - 30ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜIΔΑΣ18-03-120-290'
178.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 26 - 30ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΜIΔΑΣ01-04-123-290'
179.Β' Κατηγορία Α - 2η Φάση - Κατάταξη 26 - 30ΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ08-04-120-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2010-2011
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
180.Κύπελλο: 8ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ12-09-101-667'
181.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ25-09-103-290'
182.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ02-10-102-290'
183.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ10-10-106-063'
184.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ30-10-101-290'
185.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ13-11-102-290'
186.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ21-11-104-290'
187.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ27-11-105-090'
188.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ04-12-103-0Κίτρινη Κάρτα 90'
189.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ12-12-100-290'
190.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ18-12-100-190'
191.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ05-01-112-2Κίτρινη Κάρτα 90'
192.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣ09-01-110-486'
193.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ15-01-114-190'
194.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ30-01-110-190'
195.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ05-02-111-090'
196.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΑΡΓΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ20-02-110-148'
197.Α' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ26-02-111-3Κίτρινη Κάρτα 90'
198.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ12-03-114-390'
199.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ19-03-114-290'
200.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ26-03-112-190'
201.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ02-04-110-2Κίτρινη Κάρτα 90'
202.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ16-04-111-1Κίτρινη Κάρτα 90'
203.Α' Κατηγορία (2η φάση) - 2ος Όμιλος ΠαραμονήςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ30-04-112-190'
204.Α' Κατηγορία (Αγώνες κατάταξης) - Θέσεις 15-16ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ11-05-114-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2009-2010
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
205.Κύπελλο: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ05-09-090-290'
206.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ19-09-090-190'
207.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΔΟΞΑ Α.Α. - ΜIΔΑΣ26-09-091-190'
208.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ03-10-090-290'
209.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜIΔΑΣ18-10-091-290'
210.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ24-10-092-090'
211.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜIΔΑΣ31-10-094-290'
212.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ07-11-090-290'
213.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜIΔΑΣ14-11-090-0-
214.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜIΔΑΣ21-11-091-042'
215.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΑ.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣ05-12-091-090'
216.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.12-12-090-190'
217.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΜIΔΑΣ19-12-094-090'
218.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣ02-01-107-0-
219.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΥΔΡΑ09-01-104-090'
220.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜIΔΑΣ16-01-101-390'
221.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ23-01-101-228'
222.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ07-02-100-290'
223.Α' Κατηγορία - 1η Φάση: 2ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ13-02-102-190'
224.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΜIΔΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ06-03-102-190'
225.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΜIΔΑΣ14-03-100-190'
226.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΜIΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ20-03-100-290'
227.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜIΔΑΣ28-03-103-290'
228.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΑΡΓΕΑΣ - ΜIΔΑΣ10-04-102-190'
229.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΜIΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ18-04-103-0Κίτρινη Κάρτα 90'
230.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΣΠΕΤΣΕΣ - ΜIΔΑΣ24-04-100-090'
231.Α2 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ - Β΄φάσηΜIΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ02-05-101-190'
232.κατάταξη παραμονήςΜIΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ15-05-105-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2008-2009
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
233.Κύπελλο: 3ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - 06-09-084-190'
234.Κύπελλο: 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜIΔΑΣ20-09-082-590'
235.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣ04-10-082-290'
236.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ11-10-082-390'
237.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜIΔΑΣ18-10-080-190'
238.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ25-10-082-088'
239.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ01-11-083-090'
240.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜIΔΑΣ08-11-081-190'
241.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ15-11-085-190'
242.Β' Κατηγορία: 4ος Όμιλος - ΜIΔΑΣ23-11-080-490'
243.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜIΔΑΣ29-11-080-229'
244.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.06-12-084-349'
245.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ10-01-098-0Γκολ!45'
246.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜIΔΑΣ17-01-090-190'
247.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜIΔΑΣ24-01-090-190'
248.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ31-01-095-0Γκολ!Γκολ!90'
249.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜIΔΑΣ07-02-091-390'
250.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - 14-02-090-090'
251.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜIΔΑΣ07-03-092-290'
252.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 14-03-090-090'
253.Β' Κατηγορία: Αγώνες κατάταξης 5-8ΜIΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ04-04-093-190'
254.Β' Κατηγορία: Αγώνες κατάταξης 5-8ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜIΔΑΣ11-04-092-190'